BENIAMINEK Z LUBOSZA ZWYCIĘSKI W PIERWSZYM SPARINGU

W środę pod wodzą nowego trenera, zespół Zielonych Lubosz pokonał innego IV-ligowca , także beniaminka Lubońskiego Luboń 7:1 [3:1]. Bramki w tym kontrolnym meczu dla naszego zespołu zdobywali Bartłomiej Graczyk x3, Dawid Szarata, Jędrzej Starzak,  Testowany, Testowany. Sparing odbył się na sztucznym boisku w Poznaniu.

Skład Zielonych:

Korbik - Jandy [30' Szarata], Dębski, Sołtysiak, Zakrzewski, Testowany, Piotrowski, Testowany, Testowany, Starzak, Graczyk

Zagrali w II połowie także:

Trzybiński, Testowany, Testowany, Dach, Bialik

Zespół z Lubonia, który przeżywa ogromne problemy organizacyjne, nie był zbyt wymagającym rywalem, co skwapliwie wykorzystali podopieczni tr. Mariana Toporskiego, pokonując rywali wysoko i był to najmniejszy wymiar kary. Oczywiście to tylko gra kontrolna, ale wygrana naszego zespołu zapewne cieszy. Jak zwykle skutecznością popisał się B.Graczyk, który trafił do siatki rywali trzykrotnie. Niebawem poznamy prawdopodobnie nazwiska nowych graczy, którzy zasilą kadrę naszego zespołu, który potrzebuje wzmocnień, aby walczyć o ligowy byt. Wszystko wskazuje, że w zespole Zielonych nie zobaczymy już Krystiana Nawrota, Łukasza Libelta, Łukasza Humble, Krystiana Mańczaka, a za sprawą zabiegu chirurgicznego, trzy miesiące przerwy czeka Marcina Chorzępe. Kolejnym ubytkiem kadrowym, może być chęć odejścia Artura Forysiaka, który dostał propozycję gry, od lidera Poznańskiej Klasy Okręgowej , zespołu Orła Pniewy. Pod znakiem zapytania stoją dalsze występy Macieja Maśkiewicza, który nie wznowił jak na razie treningów. Zaś do treningów, po blisko rocznej przerwie , spowodowanej kontuzją , wrócił Marcin Napierała.  W najbliższą sobotę [11.02.2017] kolejnym sparingpartnerem zespołu Zielonych , będzie także IV-ligowy  PKS Racot.