Widzów: 80

Sędzia: P.Ciborek [Gałowo]

WARTA SIERAKÓW - RZEMIEŚLNIK KWILCZ   2:1 [1:1]

Bramki: Starzak 34' Wylegała 90'+4' - N.Pertek 39'

Derby przyniosły sporo emocji i dramaturgi, a sam mecz momentami stał na niezłym poziomie, choć nie brakowało walki i spięć, to oba zespoły zagrały fair-play. Po pierwszej wyrównanej połowie, w której to, oba zespoły stworzyły sobie , po dwie groźne sytuacje, oba zespoły zdobywają po jednej bramce i do przerwy było 1-1. Gol dla Warty, padł po zaskakującym strzale zza pola karnego Starzaka, a dla Kwilczan, bramkę zdobył N.Pertek, który wykorzystał niepewną interwencję bramkarza gospodarzy i gapiostwo obrońcy. Druga połowa, to wysoka gra gospodarzy, ktora zmieniła nieco obraz gry, bo to sierakowianie z minuty na minutę, osiągali przewagę, choć kwilczanie próbowali wychodzić z kontrami i po dwóch takich akcjach, byli bliscy zdobycia bramki. Trzeba jednak przyznać, że to gospodarze w tych drugich 45'min. meczu, byli groźniejsi i ostatni kwadrans, należał wyraźnie do sierakowian, gdzie co chwilę pachniało golem, którego zdobyli w niemalże ostatniej akcji meczu, po główce wracającego do gry Wylegały i ten zacięty mecz, kończy się wygraną Sierakowskiej Warty 2-1. Za tydzień w sobotę, oba zespoły, czekają trudne ostatnie ligowe mecze. Warta zagra w Owińskach, a Rzemiślnik u siebie z OSiR-em Lwówek. Obu ekipom , życzymy zdobyczy punktowych.

12.11.2023 NIEDZIELA - GODZ.12,00

Widzów: 90

Sędzia: Aleksandra Giełda [Wronki-Śrem]

WARTA II MIĘDZYCHÓD - BŁĘKITNI OWIŃSKA  0:5 [0:3]

Bramki:  -  15' 18' 39' 55' 73'

Zespół z pod poznańskich Owińsk, zaprezentował dojrzały futbol, na tle młodego zespołu Warty, która w tym meczu, zagrała bez kilku ważnych zawodników. Nie wiadomo, jak mocno odbił się brak ważnych graczy i krótka ławka w zespole rezerw na wysokiej porażce z viceliderem, ale trzeba jasno stwierdzić, że nawet grając w optymalnym składzie, o punkty z tak dobrze dysponowanym zespołem tr. Ł.Bandosza, byłoby naszej drużynie niezwykle trudno. Goście pokazali swą grą, że pozycja vicelidera , to nie przypadek i mogą śmiało myśleć o awansie. Rezerwy międzychodzkiej Warty, za tydzień kończą i tak udaną rundę jesienną, meczem wyjazdowym w Gaju Małym.

--------------------------------------------------------------------------------------

Suchary Suchy Las 3-4 Orkan Objezierze 12 listopada, 11:00
KS Gaj Wielki 1-2 Zieloni Gaj Mały 12 listopada, 11:00
Warta II Międzychód 0-5 Błękitni Owińska 12 listopada, 12:00
Warta Sieraków 2-1 Rzemieślnik Kwilcz 11 listopada, 14:00
OSiR Lwówek 0-0 Matrot Kąsinowo 11 listopada, 13:00
Poznańska 13 Poznań 2-0 Rokita Rokietnica 12 listopada, 11:25
Czarni Kaźmierz 2-2 Orły Pniewy 11 listopada, 14:00