DRUGI SPARING NA PLUS

ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - WARTA MIĘDZYCHÓD  1:7 [0:5]

02.02.2020 NIEDZIELA - GODZ.11,00

Bramki dla Warty zdobywali: Krysiak x3 Smolarek, Bierka, Kowalik, Kępski

Skład Warty: Ignatowicz [46'Testowany] - Laban, Jankowski [65'Gałężewski], Testowany, Schoen, Kępski, Bierka, Kowalik, Smolarek [60'Kozubowski], Testowany, Krysiak [75'Stańko]

Zabrakło w tym meczu Czarneckiego i Dyla.

Niegdyś spotkania między tymi zespołami, zawsze były zacięte i wyrównane, a nie zawsze, faworytem był zespół Warty. W ostatnich latach, zespół Orła rywalizuje o poziom niżej, czyli w gorzowskiej okręgówce, gdzie zajmuje miejsce w środku tabeli. Podczas tego sparingu, ten jeden dokładnie szczebel różnicy [Warta środek IV-ligi], był dość mocno widoczny, stąd wysokie zwycięstwo zespołu Warty. Bramkarze Warty, rzadko zmuszani byli do interwencji i dopiero w samej końcówce, przy zbyt luźnej postawie, gospodarze zdobywają po jednej z nie licznych akcji, bramkę honorową. Spotkanie w wydaniu Warciarzy, mogło się podobać, zwłaszcza akcja przy golu na 0-1, palce lizać, ale i kolejne ofensywne akcje, także mogły się podobać. Mimo, że rywal wysoko nie zawiesił poprzeczki , to gra i wynik , zapewne kibiców cieszy. Oby kolejni rywale, byli bardziej wymagający, ale jak na początek przygotowań, rywal jak najbardziej trafny. Testowani zawodnicy zagrali całkiem poprawnie i mają spore szansę , aby uzupełnić wąską, jak na tą chwilę, kadrę naszego zespołu.

Kolejny sprawdzian w najbliższą sobotę 08.02 w Szamotułach o godz.13,00 nasz zespół zmierzy się z miejscową Spartą, która po rundzie jesiennej lideruje w rozgrywkach poznańskiej okręgówki. Trenerem zespołu jest doświadczony Bernard Szmyt, który ma za zadanie wprowadzić zespół z Szamotuł do V-ligi, a jedynym rywalem w walce o mistrzostwo okręgówki i wyścigu o awans, wydaje się sąsiad zza miedzy Błękitni Wronki. Po jesiennych zmaganiach, zespół Sparty , wyprzedza o 1 pkt zespół z Wronek i o 6 pkt NKS Niepruszewo. W zespole Sparty, występują dwaj byli do niedwana, gracze naszego zespołu bramkarz Gracjan Kłos i pomocnik ofensywny Paweł Szczepaniak, a jednym z najlepszych strzelców rozgrywek jest 22-letni napastnik Denis Maćkowiak [22-gole jesienią].

SPARING W MIĘDZYRZECZU Z ORŁEM