GRUPY MŁODZIEŻOWE W GRZE WIOSNA 2016/17
WYNIKI-TABELE-STRZELCY BRAMEK 19-20-21 MAJA 2017 PIĄTEK-SOBOTA-NIEDZIELA
II - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 18 KOLEJKA
ORLIKI MŁODSZE 2007 / E-2 piątek 14.04.2017 - godz.16 [rozegrano mecz wcześniej]
Junior Koziegłowy P/ń - Rzemieślnik Kwilcz 7:3
Bramki:
Inne wyniki: KS Mosina - UKS Dyskobolia Grodzisk 3:8 Unia Swarzędz - Sokół Duszniki 3:3 AKF Poznań - SF Luboń 5:2 Warta Śrem - WLKP Komorniki 4:4 Korona Zakrzewo - Koziołek Poznań 2:11
1 | UNIA Swarzędz | 17 | 14 | 2 | 1 | 151:45 | 44 | |
2 | WIELKOPOLSKA Komorniki | 17 | 13 | 3 | 1 | 129:48 | 42 | |
3 | KOZIOŁEK POZNAŃ | 18 | 13 | 1 | 4 | 133:57 | 40 | |
4 | SOKÓŁ Duszniki | 18 | 10 | 3 | 5 | 94:70 | 33 | |
5 | SF LUBOŃ | 18 | 9 | 3 | 6 | 48:49 | 30 | |
6 | AKF POZNAŃ | 18 | 8 | 1 | 9 | 79:78 | 25 | |
7 | PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY | 18 | 7 | 2 | 9 | 62:76 | 23 | |
8 | WARTA Śrem | 18 | 7 | 2 | 9 | 84:79 | 23 | |
9 | RZEMIEŚLNIK Kwilcz | 17 | 4 | 2 | 11 | 44:108 | 14 | |
10 | KORONA ZAKRZEWO | 18 | 4 | 2 | 12 | 68:129 | 14 | |
11 | UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. | 17 | 2 | 3 | 12 | 58:113 | 9 | |
12 | 1920 Mosina | 18 | 2 | 2 | 14 | 54:152 | 8 |
I - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 18 KOLEJKA
ORLIKI MŁODSZE 2007 / E-2 piątek - godz.17
Warta Międzychód - Suchary Suchy Las 6:3 [2:2]
Bramki: Wadim Sembratowicz, Artur Ławrynowicz x2 Bartosz Doroba, Julek Ratajczak
Inne wyniki: Lechia Kostrzyn - UKS Śrem 3:7 Warta Poznań - Polonia Środa Wlkp 4;2 Wełna Rogożno - Mawit Lwówek : Akademia Reissa - Lech Poznań : [06.06.2017], Chrobry Gniezno - Canarinhos Skórzewo : [23.05]
W meczu rozegranym wcześniej; Suchary Suchy Las - UKS Śrem 1:5. Zespół z Śremu został mistrzem strefy poznańskiej i jak na razie przewodzi w tej kategorii bez porażki. Tylko zespołowi Warty Międzychód, udało się wyrwać liderowi punkty , remisując 4-4.
1 | UKS Śrem | 19 | 18 | 1 | 0 | 134:42 | 55 | |
2 | AP REISSA I Poznań | 17 | 14 | 1 | 2 | 137:25 | 43 | |
3 | 1922 LECHIA Kostrzyn | 18 | 14 | 1 | 3 | 97:54 | 43 | |
4 | SUCHARY Suchy Las | 19 | 11 | 1 | 7 | 80:72 | 34 | |
5 | WARTA Międzychód | 18 | 9 | 3 | 6 | 70:80 | 30 | |
6 | POLONIA I Środa Wlkp. | 18 | 6 | 4 | 8 | 79:70 | 22 | |
7 | LECH Poznań | 17 | 5 | 4 | 8 | 95:63 | 19 | |
8 | WARTA POZNAŃ | 18 | 6 | 1 | 11 | 69:69 | 19 | |
9 | KS Canarinhos Skórzewo | 17 | 5 | 2 | 10 | 67:76 | 17 | |
10 | WEŁNA I Rogoźno | 17 | 5 | 0 | 12 | 55:83 | 15 | |
11 | CHROBRY I GNIEZNO | 17 | 3 | 2 | 12 | 47:105 | 11 | |
12 | MAWIT Lwówek | 17 | 0 | 0 | 17 | 36:227 | 0 |
III - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 7 KOLEJKA
ORLIKI STARSZE 2006 / E-1 sobota - godz.11
Warta Sieraków - Polonia Poznań 9:2
Bramki:
Inne wyniki: OSiR Przeżmierowo - AP Orlik Kazmierz Wlkp 2:4 Rokita Rokietnica - UKP Akademia Reissa Baranowo P/ń 2:1
1 | ROKITA Rokietnica | 7 | 6 | 0 | 1 | 44:18 | 18 | |
2 | UKS AP Reissa Poznań | 7 | 5 | 0 | 2 | 51:8 | 15 | |
3 | AS ORLIK KAŹMIERZ | 7 | 5 | 0 | 2 | 30:13 | 15 | |
4 | OSiR PRZEŹMIEROWO | 7 | 3 | 0 | 4 | 41:38 | 9 | |
5 | KP WARTA SIERAKÓW | 7 | 2 | 0 | 5 | 31:48 | 6 | |
6 | POLONIA Poznań | 7 | 0 | 0 | 7 | 11:83 | 0 |
II - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 18 KOLEJKA
ORLIKI STARSZE 2006 / E-1 sobota - godz.14
Warta Międzychód - Piast Kobylnica 3:1 [2:0]
Bramki:
Inne wyniki: Warta Poznań - Suchary Suchy Las 8:2 Tarnovia Tarnowo Pdg - Red Box Poznań 5:2 SSF M.Drajera Poznań - Junior Koziegłowy 2:1 GKS Dopiewo - Pogoń Książ Wlkp 5:4 Lipno Stęszew - Orlik Mosina 5:2
1 | WARTA POZNAŃ | 18 | 18 | 0 | 0 | 167:24 | 54 |
2 | SSF M. DRAJERA Poznań | 18 | 13 | 2 | 3 | 107:68 | 41 |
3 | SUCHARY Suchy Las | 18 | 12 | 1 | 5 | 96:64 | 37 |
4 | RED BOX POZNAŃ | 18 | 10 | 2 | 6 | 70:43 | 32 |
5 | TARNOVIA Tarnowo Podgórne | 18 | 10 | 0 | 8 | 79:78 | 30 |
6 | POGOŃ Książ Wlkp. | 18 | 8 | 2 | 8 | 64:79 | 26 |
7 | GKS Dopiewo | 17 | 8 | 1 | 8 | 83:82 | 25 |
8 | PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY | 17 | 6 | 2 | 9 | 42:53 | 20 |
9 | LIPNO Stęszew | 18 | 6 | 0 | 12 | 46:87 | 18 |
10 | Warta Międzychód | 18 | 4 | 1 | 13 | 52:89 | 13 |
11 | Piast Kobylnica | 18 | 4 | 1 | 13 | 41:105 | 13 |
12 | ORLIK MOSINA | 18 | 1 | 2 | 15 | 34:105 | 5 |
III - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ GR.MISTRZOWSKA o AWANS DO II-LIGI - 7 KOLEJKA
MŁODZIKI MŁODSZE 2005 / D-2 niedziela - godz.12
Warta Międzychód - Akademia Reissa Konin 1:3 [1:1]
Bramki: Mateusz Krzyżaniak
Inne wyniki: Warta II Poznań - Warta Śrem : Polonia Chodzież - Lider Swarzędz 0:2
Mimo braku kilku kluczowych graczy, zespół rocznika 2005 ,walczący o awans do II-ligi młodzieżowej, rozegrał całkiem przyzwoite spotkanie, ale nie wystarczyło to, na zdobycie jakichkolwiek punktów z rywalem, który prezentował się piłkarsko bardzo dobrze. Goście przeważali, będąc przez większość meczu na połowie naszej drużyny, co zaowocowało , dużą ilością sytuacji bramkowych, kilka z nich znalazło drogę do bramki. Nasz zespół rzadko atakował bramkę rywali, a największe zagrożenie, ze strony młodych warciarzy, było po stałych fragmentach gry lub po nie licznych kontrach w wykonaniu naszego zespołu. Po jednej z takich kontr, nasz zespół zdobył bramkę, jak się okazało jedyną w tym meczu. Zespół tr. Mateusza Grzeli , po mimo porażki, nadal zachowuje szansę na awans do wyższej grupy rozgrywkowej.
1 | WARTA II POZNAŃ | 7 | 7 | 0 | 0 | 26:2 | 21 |
2 | AP REISSA III Konin Poznań | 7 | 6 | 0 | 1 | 25:4 | 18 |
3 | WARTA Międzychód | 7 | 3 | 0 | 4 | 16:22 | 9 |
4 | LIDER SWARZĘDZ | 7 | 3 | 0 | 4 | 11:16 | 9 |
5 | Polonia SP1 CHODZIEŻ | 7 | 2 | 0 | 5 | 11:20 | 6 |
6 | WARTA Śrem | 7 | 0 | 0 | 7 | 5:28 | 0 |
I - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 22 KOLEJKA
MŁODZIKI STARSZE 2004 / D-1 sobota - 12,30
Warta Międzychód - SPN Szamotuły 4:1 [1:0]
Bramki: Krystian Kaczmarek x3 Maciej Jenek
Inne wyniki: UKS A Reissa Baran/Pń - Polonia Środa Wlkp 3:5 Unia Swarzędz - Nielba 3;3 Warta Poznań - NAP N.Tomyśl 5:0 Wiara Lecha - Mieszko Gniezno 0:3 Błękitni Owińska - Lech Poznań : AP Dębiec - AP.Reissa Poznań 1:3
1 | WARTA POZNAŃ | 21 | 20 | 0 | 1 | 134:18 | 60 |
2 | AP REISSA Poznań | 22 | 18 | 2 | 2 | 65:16 | 56 |
3 | LECH Poznań | 20 | 15 | 1 | 4 | 76:17 | 46 |
4 | UKS AP Reissa I Poznań | 21 | 13 | 2 | 6 | 58:29 | 41 |
5 | Nielba Wągrowiec | 22 | 10 | 5 | 7 | 40:32 | 35 |
6 | UNIA I Swarzędz | 22 | 10 | 3 | 9 | 59:60 | 33 |
7 | MIESZKO I Gniezno | 21 | 10 | 2 | 9 | 52:47 | 32 |
8 | POLONIA I Środa Wlkp. | 22 | 9 | 3 | 10 | 52:54 | 30 |
9 | AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA | 21 | 9 | 2 | 10 | 38:55 | 29 |
10 | SPN SZAMOTUŁY | 22 | 5 | 6 | 11 | 23:52 | 21 |
11 | WARTA Międzychód | 22 | 6 | 2 | 14 | 32:78 | 20 |
12 | AP DĘBIEC | 22 | 4 | 4 | 14 | 28:73 | 16 |
13 | NAP NOWY TOMYŚL | 22 | 3 | 5 | 14 | 16:67 | 14 |
14 | WIARA LECHA Poznań | 22 | 0 | 1 | 21 | 3:78 | 1 |
III - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - KOLEJKA
TRAMPKARZE STARSI 2002/03 C-1 gr.1 sobota
Warta Międzychód - pauzuje
Inne wyniki: Sokół Pniewy - Patria Buk 0:3 Gminna Szkółka Piłkarska Sątopy/N.T - Sokół Rakoniewice [24.05] :
1 | WARTA Międzychód | 12 | 10 | 0 | 2 | 55:10 | 30 | |
2 | PATRIA Buk | 13 | 9 | 0 | 4 | 39:30 | 27 | |
3 | SOKÓŁ Rakoniewice | 13 | 9 | 0 | 4 | 44:22 | 27 | |
4 | GMINNA SP SĄTOPY | 13 | 3 | 0 | 10 | 26:67 | 9 | |
5 | SOKÓŁ Pniewy | 13 | 1 | 0 | 12 | 18:53 | 3 |
II - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 15 KOLEJKA
JUNIORZY MŁODSI 2000/01 B-2 sobota - godz.11
Warta Sieraków - Unia Swarzędz 6:6
Bramki:
Inne wyniki: Polonia Środa Wlkp - Wełna Rogożno 1:3 Pogoń Lwówek - Kłos Gałowo 0:9 NAP N.Tomyśl - Huragan Pobiedziska 3:2
1 | UNIA Swarzędz | 15 | 12 | 1 | 2 | 66:24 | 37 |
2 | HURAGAN Pobiedziska | 15 | 11 | 2 | 2 | 69:21 | 35 |
3 | SPARTA Oborniki | 15 | 11 | 2 | 2 | 64:21 | 35 |
4 | WEŁNA Rogoźno | 15 | 9 | 1 | 5 | 52:32 | 28 |
5 | NAP NOWY TOMYŚL | 15 | 7 | 1 | 7 | 34:53 | 22 |
6 | POLONIA Środa Wlkp. | 15 | 5 | 1 | 9 | 26:37 | 16 |
7 | KŁOS Gałowo | 15 | 4 | 2 | 9 | 31:46 | 14 |
8 | SKS WARTA Sieraków | 15 | 3 | 2 | 10 | 34:67 | 11 |
9 | POGOŃ Lwówek | 15 | 2 | 2 | 11 | 16:76 | 8 |
10 | STELLA Luboń | 15 | 3 | 2 | 10 | 29:44 | 11 |
Komentarze