IV - LIGA - DOKOŃCZENIE 18 KOLEJKI

WYNIKI-TABELA-STRZELCY

Grom Plewiska - Pogoń Łobżenica 0:2 [0:0] Martin Bazela 59' Michał Wisiorek 78'

Kotwica Kórnik - Nielba Wągrowiec 0:1 [0:0] Adrian Mikołajczak 53'

Emocji sportowych i poza sportowych w tym meczu nie brakowało. Mecz rozgrywano , zwłaszcza w ostatnich minutach i doliczonego czasu, w kolorowej scenerii, a wszystko za sprawą zawodników i po trochę sedziów, którzy co róż karali żółtymi bądź czerwonymi kartkami zawodników obu ekip. Nielba kończyła mecz w ''9'' a gospodarze w ''10''. Sam mecz był wyrównanym bojem w wykonaniu obu drużyn, a druga połowa meczu, była o wiele ciekawsza.

Wełna Skoki - Huragan Pobiedziska 2:3 [1:3] Radosław Modlibowski 41' Błażej Rajewski 81' - Kacper Bienert 23' 30' D.Paku Thela 27'

GKS Dopiewo - Warta Międzychód  2:4 [1:1] Bartosz Nowak x4!!!

w innym zaległym meczu:

Pogoń Łobżenica - GLKS Wysoka 0:0

w innym meczu rozegranym wcześniej z terminu 28.04.2018

GLKS Wysoka - Lubuszanin Trzcianka  0:2 [0:1] Błażej Nowak 31'  Mateusz Kaczor 68'

Oba zespoły kończyły spotkanie w dziesiątkę, goście od 64' , a gospodarze od 80' min. Mecz rozegrano awansem, a goście zdobyli 3 punkty zasłużenie, ale patrząc na przebieg tego meczu, nie było to łatwe zwycięstwo gości.

1 MIESZKO Gniezno 23 21 2 0 83:16 65
2 WARTA Międzychód 21 14 3 4 53:25 45
3 TARNOVIA Tarnowo Podgórne 22 13 2 7 48:33 41
4 Lubuszanin Trzcianka 23 13 2 8 65:33 41
5 UNIA Swarzędz 22 12 4 6 44:27 40
6 Nielba Wągrowiec 22 11 3 8 39:35 36
7 KOTWICA Kórnik 22 10 5 7 33:33 35
8 GROM Plewiska 22 9 6 7 40:34 33