IV-LIGA WLKP GR.PÓŁNOCNA 30 KOLEJKA
WYNIKI-TABELA-STRZELCY-RELACJE 02.06.2018
MIESZKO GNIEZNO MISTRZEM IV-LIGI WLKP [zagra 9.06 i 16.06 w meczach barażowych o III-ligę z Victorią Września]
środa 30.06
Wełna Skoki - GLKS Wysoka 4:1 [0:1] Dawid Jsiński 51' Mateusz Deminiak 61' Jakub Ślósarczyk 72' Radosław Modlibowski 83' - Błażej Foryś 43'
sobota 02.06
Warta Międzychód - Grom Plewiska 4:0 [3:0] Jakub Budzyń 4' Michał Zachciał 37' Piotr Fontowicz 42' Gerard Pińczuk 58'
Mieszko Gniezno - Lubuszanin Trzcianka 4:0 [1:0] Krzysztof Wolkiewicz 2' 61' Damian Pawlak 59' Dawid Radomski 75'
Ciekawy mecz rozegrały dwie czołowe druzyny rozgrywek. Zapewne to spotkanie, było dobrym przetarciem lidera , przed barażami.
Tarnovia Tarnowo Pdg - Sparta Oborniki 5:1 [2:0] Benjamin Bednarz 10' Błażej Telichowski 13' Maciej Frankowski 63' Samobójcza 76' Samobójcza 81' - Łukasz Zenger 53'
GKS Dopiewo - Nielba Wągrowiec 0:2 [0:0] Łukasz Iskrzyński 57' 71'
Pogoń Łobżenica - Kotwica Kórnik 2:5 [1:2] Krzysztof Jagodziński 23' 74' - Adrian Owczarek 2' 8' 58' Michał Stańczyk 68' 76'
Huragan Pobiedziska - Unia Swarzędz 0:2 [0:0] Dominik Nowacki 55' Patryk Pawłowski 80'
Gospodarze od 89' min. po dwóch żółtych kartkach , Paku Theli grali w ''10''
Orły Pniewy - Iskra Szydłowo 0:3
1 | MIESZKO Gniezno | 30 | 28 | 2 | 0 | 114:25 | 86 |
2 | WARTA Międzychód | 30 | 21 | 3 | 6 | 83:42 | 66 |
3 | Lubuszanin Trzcianka | 30 | 18 | 2 | 10 | 88:49 | 56 |
4 | KOTWICA Kórnik | 30 | 17 | 5 | 8 | 55:41 | 56 |
5 | UNIA Swarzędz | 30 | 17 | 5 | 8 | 68:36 | 56 |
6 | TARNOVIA Tarnowo Pdg | 30 | 17 | 3 | 10 | 66:46 | 54 |
7 | Nielba Wągrowiec | 30 | 15 | 5 | 10 | 51:48 | 50 |
8 | GROM Plewiska | 30 | 12 | 7 | 11 | 50:50 | 43 |
9 | Iskra Szydłowo | 30 | 11 | 8 | 11 | 59:64 | 41 |
10 | SPARTA Oborniki | 30 | 11 | 5 | 14 | 50:60 | 38 |
11 | Wełna SKOKI | 30 | 9 | 3 | 18 | 49:74 | 30 |
12 | GKS Dopiewo | 30 | 6 | 9 | 15 | 44:63 | 27 |
13 | HURAGAN Pobiedziska | 30 | 7 | 4 | 19 | 31:64 | 25 |
14 | Pogoń ŁOBŻENICA | 30 | 6 | 5 | 19 | 34:83 | 23 |
15 | GLKS WYSOKA | 30 | 4 | 8 | 18 | 33:65 | 20 |
16 | ORŁY PNIEWY | 30 | 3 | 2 | 25 | 17:82 | 11 |
Najskuteczniejsi zawodnicy IV-liga Wlkp gr.północna
1. Bartosz Nowak [Warta] - 29
2. Mateusz Górny [Iskra] - 24
3. Błażej Nowak [Lubuszanin] - 23
4. Damian Pawlak [Mieszko] - 21
5. Krzysztof Stępiński [Unia] - 20
6. Tomasz Bzdęga [Mieszko] - 16
. Mikołaj Panowicz [Sparta] - 16
. Gracjan Goźdżik [Mieszko] - 15
7. Paweł Wicher [Lubuszanin] - 14
. Błażej Telichowski [Tarnovia] - 14
8. Marcin Trojanowski [Mieszko ] - 13
9. Krzysztof Wolkiewicz [Mieszko] - 12
10. Jakub Biudzyń [Warta] - 11
. Tomasz Kaźmierczak [Mieszko] - 11
. Zbigniew Zakrzewski [Tarnovia] - 11
. Marcin Ślósarczyk [Wełna] - 11
. Rafał Leśniewski [Nielba] - 11
Komentarze