KAMIL SABIŁŁO PRZYPOMNIAŁ SIĘ NASZYM KIBICOM

BYŁY ZAWODNIK WARTY MIĘDZYCHÓD 24-LETNI KAMIL SABIŁŁO PRZYPOMNIAŁ SOBIE MIĘDZYCHODZKIM FANOM.

Zawodnik , który w latach 2011/2013, reprezentował nasz klub, będąc objawieniem rozgrywek IV-ligowych, w tym sezonie regulrnie grywa w I-ligowym zespole Wigier Suwałki, w którym zdobywa bramki i notuje niezłe występy.

Wcześniej , jak wiemy reprezentował takie kluby jak Zagłębie Lubin [większość w drugim zespole, gdzie grał u boku Krzysztofa Piątka czy Adriana Błąda] , będąc blisko gry w pierwszym zespole za tr. O.Lenczyka, niestety pechowa kontuzja w okresie przygotowań, zmieniła nieco jego przygode z futbolem. Zawodnik zmienił klub, przechodząc do wówczas III-ligowego Widzewa Łódź i II-ligowego Rakowa Częstochowa, gdzie niezbyt poznano się na jego walorach ofensywnych, zmieniając mu wielokrotnie pozycję na boisku. Po tych niezbyt udanych dwóch sezonach, kolejny raz zmuszony został zmienić klub , przechodząc do jednego z faworytów w IV-lize Łódzkiej Unii Skierniewice, w której odżył , zdobywając koronę najlepszego strzelca IV-ligi z 37 bramkami na koncie !!!. Snajperskie wyczyny Kamilla, zostały szybko zauważone, gdyż podpisał umowę z zespołem z Suwałk, grającym na poziomie I-ligi.

Życzymy mu wielu udanych meczy , a my kibice musimy się zadowolić tylko wspomnieniami, kiedy to międzychodzka Warta raziła niesamowitą siłą ofensywną takich graczy jak Sabiłło-Smolarek-Krysiak-Nowak oraz często asystujących przy ich golach  S.Nabzdyka i P.Kurdykowskiego. Prawdziwy wspomnień czar dla międzychodzkiego futbolu.