KOLEJNE SPARINGI WARCIARZY PRZED LIGĄ

ZESPÓŁ WARTY ROZEGRAŁ OSTATNIE MECZE KONTROLNE. OTO WYNIKI TYCH SPOTKAŃ.

Noteć Rosko - Warta 0:2  Bartosz Nowak i Jakub Budzyń

Sokół Pniewy - Warta 3:2  Gerard Pińczuk i Jakub Budzyń

PKS Racot - Warta 1:7 [0:4] Jakub Budzyń x2, Bartosz Nowak x2, Patryk Smolarek, Patryk Szczepaniak, Szymn Sawala

i 17.03 sobota w Karninie, remisują z tamtejszym IV-ligowym Piastem 3:3, prowadząc do przerwy 2:1. Bramki zdobywali nowy nabytek Marcin Ćwiek, Mariusz Woźniak i Piotr Fontowicz.

W zespole Warty doszło do małych zmian kadrowych, które mimo wszystko powinny dać zespołowi tr. Mariusza Niewiadomskiego pozytywny impuls , podczas spotkań ligowych w rundzie wiosennej, która została opóźniona, ponieważ pierwsze spotkanie ligowe w Dopiewie zostało odwołane. Spotkanie to zostanie rozegrane 18.04.2018. a o pierwsze ligowe punkty, przyjdzie się zmierzyć warciarzom za tydzień w niedzielę 25,03 w Pobiedziskach z tamtejszym Huraganem. Jak przygotowany jest zespół Warty do rundy wiosennej? Na to pytanie odpowiedź poznamy po kilku meczach, bo porównać obu trenerów czyli byłego już trenera S.Dyzerta z nowym trenerem M.Niewiadomskim, jest niezmiernie trudno, każdy z nich, ma inne metody pracy. Czy efekty nowej miotły , będą nie gorsze, niż poprzednika, który nie da się ukryć zostawił, zespół na wysokim 3 miejscu, z dala od strefy spadkowej. Zapewne nawyki nabyte z pracy u byłego trenera, u większości zawodników, będą jeszcze długo,  odgrywały ważną rolę w początkowej fazie wiosennych zmagań, ale z meczu na mecz, zespół musi przestawić się na inny system i styl gry , preferowany przez nowego trenera. Życzymy zespołowi udanej rundy wiosennej, a kibicom miłych chwil podczas spotkań swego zespołu.

TRANSFERY
PRZYBYLI: Marcin Ćwiek 24 letni pomocnik/napastnik i Mateusz Piekarek 19 letni obrońca (Obaj AP Gavia Choszczno) Gerard Pińczuk 24 letni pomocnik (powrót z wypożyczenia) i Marcin Kaczmarek 25 letni pomocnik (Blau-Weiss Markendorf - Niemcy)
UBYLI: Mateusz Klimczak i Damian Cieciński (obaj powrót Orzeł Międzyrzecz) Taras Maksymiv (Mieszko Gniezno) i Jarosław Krysiak (wypożyczenie do Zjednoczonych Przytoczna!!!)