KOLEJNY WYSOKO WYGRANY SPRAWDZIAN WARTY MIĘDZYCHÓD

Warta Międzychód pokonuje IV-ligową Unię Janikowo 6:0 [3:0].

Bramki: Michał Zachciał: 15' Gerard Pińczuk 20' 36' Daniel Kozak 47' Łukasz Wesołowski 58'  Piotr Fontowicz 60'

Sparingowa potyczka miała miejsce przy Bułgarskiej w Poznaniu i była spotkaniem, w którym to podopieczni tr. S.Dyzerta, przez większy czas meczu, byli stroną dominującą, zwyciężając zasłużenie. Rywale tylko momentami dorównywali piłkarsko naszemu zespołowi, gdzie dwóch nowo-pozyskanych graczy, zagrało dobre zawody. Zespół Warty stwarzał sobie wiele okazji bramkowych, z czego połowę z nich zamienił na bramki, przy okazji grając dobrze w defensywie, na zbyt wiele rywalom z Kujaw nie pozwolił w tym sparingu. Teraz przed zespołem Warty, trzy trudne sprawdziany, najpierw zagrają z Polonią Środa Wlkp i tydzień póżniej z Lechem II Poznań [1/8 P.P-WZPN] , a na koniec z Formacją Port Mostki. Układ gier kontrolnych zapewne jest idealny pod ligową rywalizację, gdzie nasz zespół w swych pierwszych meczach ligowych , mierzyć się będzie z ligową czołówką IV-ligi Wlkp.

Nowo pozyskanymi zawodnikami w zimowym okienku są już 25-letni Taras Maksymiv [b.zawodnik Jaroty Jarocin] i 22-letni Daniel Kozak [Chrobry Głogów/GLKS Wysoka]. Niebawem poznamy kolejnych zawodników, którzy zagrają w barwach Warty Międzychód.

Znalezione obrazy dla zapytania taras maksymiv