28.10.2023 SOBOTA - GODZ.15,00

Widzów: 40

Sędzia: Łukasz Maciejewski (Poznań)

WARTA SIERAKÓW - ROKITA ROKIETNICA  6:3 [3:1]

Bramki: Gapski 10' 45', Bartkowiak 27', Krysiak 67' 83' , Starzak 90'+6' - goście 25' 51' 80'

Nasz zespół od 50' min. grał w dziesiątkę , po dwóch ż/k Bertrandta

Może i zasłużone zwycięstwo naszego zespołu, ale nie było jeszcze meczu w wykonaniu naszego zespołu, aby nie drżeć o wynik. Kolejny raz, zespół sierowskiej Warty, kończył mecz w osłabieniu, ale tym razem , grając mądrze w osłabieniu, nie dał sobie wydrzeć , jakże ważnego zwycięstwa. Za tydzień, nasz zespół, czeka trudne wyjazdowe spotkanie w Kąsinowie.

-----------------------------------------------------

29.10.2023 NIEDZIELA - GODZ.12,00

Widzów: 50

Sędzia: Kamil Perz (Wronki)

WARTA II MIĘDZYCHÓD - KS KĄSINOWO   1:2 [1:0]

Bramki: 38' rz.k - 60' 72' rz.wolny

Przed meczem wydawało się, że to nasz zespół, będzie zdecydowanie dominował, ale niestety tak nie było, ponieważ goście, zaskoczyli swą grą podopiecznych tr. P.Dacha. Co prawda nasz zespół, musiał radzić sobie bez pięciu ważnych zawodników min. Czarnecki, Krawczyk, Krzyżaniak, Dziurleja i Suterski oraz od dawna Mroczyńskiego, ale pomimo tych braków, nasz zespół, powinien przynajniej nie przegrać, z dobrze zorganizowanym zespołem z pod szamotulskiego Kąsinowa. Oba zespoły, pokazały niezły futbol, starały się grać piłką, ale trudno było obu ekipom sforsować w pierwszych 45'min. meczu zasieki obronne po obu stronach. Gol na 1-0 padł w nieoczekiwanym momencie , po przypadkowo zagranej ręce w polu karnym przez jednego z defensorów, a rz.karny na bramkę zamienia ......Do przerwy, mimo kilku prób , wynik już się nie zmienił.

Druga połowa nadal zwłaszcza do 60' min. wyrównana i po jednej kontr i błędzie bramkarza, goście zdobywają bramkę na 1-1. W 72' min. po żle wyprowadzonej z pod własnej bramki piłce , przez bramkarza i faulu, goście mają rz.wolny, którego perfekcyjnie wykonał zawodnik gości i było 1-2! Ostatnie minuty, to obrona wyniku przez gości i zmiana systemu gry w liniach obrony pojawiło się pięciu obrońców + czterech pomocników przed defensywą, którym udało się dowież zwycięstwo do końca. Nasz zespół w samej końcówce, zmarnowali trzy 100% okazje bramkowe, a w 90'+5' po uderzeniu F.Kozubowskiego, piłka trafia w słupek i sędzia po chwili kończy , ten zacięty, wyrównany i stojący na niezłym poziomie mecz. Za tydzień w sobotę ,czeka zespół Warty II derbowe spotkanie w Kwilczu.

---------------------------------------------------------

29.10.2023 NIEDZIELA - GODZ.14,00

Widzów: 40

Sędzia: Adrian Dziamski [N.Tomyśl]

KS GAJ WIELKI - RZEMIEŚLNIK KWILCZ   0:1 [0:1]

Bramki: Artur Maligłówka 9'

Nie był to, łatwy mecz dla naszego zespołu, ale ponownie kwilczanie , mogli cieszyć się z wywalczenia 3 pkt. Oba zespoły, na trudnej murawie w Bytyniu, stworzyły sobie po kilka okazji bramkowych, ale obie miały problem z wykończeniem. Sam mecz, nie był może wielkim widowiskiem, ale nie można, obu drużynom odmówić zaangażowania i woli walki.

----------------------------------------------------------------------------------------------