PORAŻKA SIERAKOWIAN, BĘDĄCYCH O KROK OD ZDOBYCZY PUNKTOWEJ

KWILCZANIE PEWNIE WYGRYWAJĄ I POWIĘKSZAJĄ DOROBEK PUNKTOWY

PEWNA WYJAZDOWA WYGRANA REZERW W ROKIETNICY

Sędzia: Daniel Powierża (Poznań) oraz Tomasz Wolanin (Nowy Tomyśl)
Przemysław Woźny ()

ORŁY PNIEWY - WARTA SIERAKÓW    4:3 [2:1]

Bramki: 7 '17' 51' 83' - Szopny 36' 67' , Martinez 80'

Wiadomo było, że o punkty w Pniewach , będzie trudno, ale jak mecz pokazał, wcale tak nie było. Po słabym początku w wykonaniu naszego zespołu, z minuty na minutę, mecz się wyrównywał i z wyniku 2-0 zrobiło się 2-1, tuż po przerwie, gospodarze zdobywają bramkę na 3-1 i wydawało się, że już po meczu. Po raz, kolejy nasz zespół, pokazał charakter , grając do końcą, doprowaził do wyniku 3-3, ale ostatnie słowo należało do gospodarzy, którzy zdobywają bramkę zwycięsko i zgarniają ciężko wywalczone 3 pkt. Zapewne nasz zespół, mógł pokusić sie o choćby 1pkt , niestety za dużo błędów indywidualnych, spowodowało, że wrócił zespół Warty bez punktów. Sam mecz , był momentami niezłym widowiskiem, gdzie nie brakowało akcji bramkowych i zaciętych pojedynków z obu stron.

-----------------------------------------------------------------

21.10.2023 SOBOTA - GODZ.15,00

Widzów: 60

Sędzia: Błażej Łodyga (Poznań) oraz Kamil Jaksz (Wronki) i Dariusz Paszyk (Biezdrowo)

RZEMIEŚLNIK KWILCZ - ORKAN OBJEZIERZE   3:0 [0:0]

Bramki: A.Maligłówka 58' S.Pertek 67' 82'

Zasłużone zwycięstwo naszego zespołu, który stworzył sobie wiele okazji bramkowych, zwłaszcza w drugiej połowie meczu. Rywal owszem, próbował atakować, ale nie były to tak groźne ataki, jak podopiecznych tr. R.Sobótki.

----------------------------------------------------------------------------

22.10.2023 NIEDZIELA - GODZ.12,00

Widzów: 30

Sędzia: Kamil Perz (Wronki) oraz Kamil Jaksz (Wronki) i Paulina Noga ()

ROKITA ROKIETNICA - WARTA II MIĘDZYCHÓD   3:6 [1:5]

Bramki: Stankiwiskyj 29' 80' 88' - Dziurleja 15' 34' 47' Krawczyk 30' J.Gałężewski 40' F.Kozubowski 66'

Nadspodziewanie łatwe zwycięstwo, odnieśli zawodnicy Warty II i tylko słaba końcówka spowodowała stratę 2 goli, bo nasz zespół prowaził już 1-6, kontrolując wydarzenia boiskowe.

--------------------------------------------------------------------------------------------