POLONIA POZNAŃ SPRAWDZIŁA LIDERA V-LIGI

ZIELONI LUBOSZ - POLONIA POZNAŃ  3:1

Bramki: Bartłomiej Graczyk x3

W niedzielne popołudnie, tym razem w Luboszu, doszło do kolejnego sparingu z udziałem gospodarzy Zielonych Lubosz i Polonii Poznań. Zwycięsko wyszli z tej konfrontacji podopieczni tr. Damiana Sieczki.

--------------------------------------------------------------------------

Rywalem w kolejnej grze kontrolnej, będzie zespół z Polonii Poznań prowadzony przez tr. Andrzeja Powstańskiego, który występuje na co dzień na tym samym szczeblu rozgrywek czyli w V-lidze poznańskiej tyle , że w grupie wschodniej. Trener  zespołu z Poznania od lat związany z tym klubem, był niegdyś trenerem zespołu Warty Międzychód, a było to 10 lat temu. W zespole Zielonych prawdopodobnie nie ujrzymy wiosną Krzysztofa Galasa [Sokół Pniewy? ew.Orły Pniewy?] , a na pewno kibice nie będę oglądać w akcji Dariusza Wożnego i bramkarza Filipa Adamowicza, któremu trener i klub podziękowali za grę. Nowymi twarzami w zespole będą znany w naszym środowisku obrońca Tomasz Lewandowski [Amica, Warta Poznań , Lech II, GKS Dopiewo, Warta M-chód, Świt Piotrowo, Grom Wolsztyn] i były bramkarz Dyskoboli Grodzisk Krzysztof Trzybiński. Do zespołu w kwietniu dołączy lider w ofensywie Adrian Skrzypek. Także wygląda na to, że lider nie chcę oddać pierwszego miejsca i patrząc na potencjał sportowy jest na dobrej drodze , aby w czerwcu świętować historyczny awans, czego im życzymy.