WYSOKA WYGRANA WARTY SIERAKÓW W HICIE KOLEJKI

ŁOWYŃSKIE ORŁY ROZBITE WE LWÓWKU

B-KLASA GR.II

22.04.2023 SOBOTA - GODZ.17,30

Widzów: 40

Sędzia: Dariusz Paszyk (Biezdrowo) oraz Jakub Schubert (Międzychód) i Jakub Zimny (Pniewy)

PŁOMIEŃ CHRZYPSKO WLK - NAŁĘCZ OSTRORÓG    3:1 [3:1]

Bramki: Agaciński 33' 41' Duda 41' - Tomczak 23'

Goście nie wykorzystali rz.karnego w drugiej połowie przy wyniku 3-1, ale w tym meczu, skuteczniejszym zespołem , był zespół Płomienia. Sam mecz , nie był wielkim widowiskiem i nie stał na zbyt wysokim poziomie, ale walki z obu stron oraz sytuacji bramkowych nie brakowało.Skutecznością w naszym zespole, popisał się Agaciński, zdobywca dwóch bramek. Goście w rundzie wiosennej, spisują się poniżej oczekiwań, stąd nasz zespół wykorzystał to w 100% inkasując komplet punktów, będąc nadal w grze oto, aby nie zająć ostatniego miejsca na koniec rozgrywek.

---------------------------------------------------------

23.04.2023 NIEDZIELA - GODZ.14,00

Widzów: 110 [30 gości]

Sędzia: Krzysztof Olędrowicz () oraz Wiesław Jóźwiak (Boguniewo) i Piotr Brzóska (Wronki)

ORZEŁ SŁOPANOWO - WARTA SIERAKÓW   2:6 [1:2]

Bramki: 15' 68' - Krysiak 25' Quiroz 36' Krysiak 62' Gapski 66' Quiroz 72' 90+2'k

Mecz na szczycie, lepiej zaczęli podopieczni tr. M.Ratajczaka, którzy już pierwszym kwadransie, stworzyli sobie trzy 100% okazje bramkowe, niestety zabrakło skutecznego wykończenia. Kiedy wydawało się, że to nasz zespół, jest bliski zdobycia bramki, gospodarze objęli prowadzenie, po rz.wolnym, którego nie powinno być, a zarazem po nie najlepszej interwencji bramkarza naszego zespołu. Mimo prowadzenia Orła, to nasz zespół, powoli przejmował kontrolę nad meczem, czego efektem były dwie bramki i do przerwy zasłużenie Warta prowadzi 1-2!

Po przerwie na boisku rządziła tylko jedna drużyna, a była nim sierakowska Warta, która stworzyła sobie sześć 100% okazji bramkowych, wykorzystując cztery z nich , zapewniając jakże  ważne zwycięstwo na trudnym terenie w Słopanowie. Wygrał zespól, piłkarsko lepszy, który stworzył sobie 11 sytuacji bramkowych, przy 4 gospodarzy.

-----------------------------------------------------------

23.04.2023 NIEDZIELA - GODZ.15,30

Widzów: 10

Sędzia: Dorian Jarosz (Lubasz) oraz Adrian Kołodziejczak (Ludomy) i Kamil Gacek (Krosin)

TARZANI WRZESZCZYNA - WARTA II MIĘDZYCHÓD   3:5 [0:1]

Bramki: Figiel 65' Stróżyna 72' 80' - Dziurleja 43' 57' 63' Kramer 73' A.Gaweł 83'

Nie był to łatwy mecz naszego zespołu, choć piłkarsko było widać różnice na korzyść lidera, to gospodarze mimo , że przegrywali różnica 3 bramek, doprowadzili do nerwowej końcówki, w której ostatnie słowo należało do lidera, który mimo wszystko , wygrał zasłużenie. Za tydzień lidera, czeka derbowa potyczka z Płomieniem, z którym sensacyjnie zremisował jesienia 2-2. Zapraszamy fanów z powiatu na derbowy mecz!

20-50

---------------------------------------------------------------------------------------------

B-KLASA GR.V

22.04.2023 SOBOTA - GODZ.16.00
Widzów: 60
Sędzia:
OSIR LWÓWEK - ORZEŁ ŁOWYŃ   6:0 [4:0]
Bramki: Dziamski x2 Świtała x2 Łopata, Nowak

W starciu z faworytem do awansu i liderem rozgrywek tej grupy, nasz zespół od początku, był wskazany na porażkę. Od pierwszych minut, to gospodarze dominowali, będąc piłkarsko lepszym zespołem. Pogrom naszego zespołu, był piątym meczem bez punktów. Ostatni raz i to niespodziewanie, zespół Orła zdobył punkty w Sękowie i to komplet. Czas na przełamanie, a takim będzie mecz za tydzień w sobotę 29.04 o godz.12,00 w Brodach.

OSiR Lwówek 6-0 Orzeł Łowyń 22 kwietnia, 16:00
KS Gaj Wielki 3-1 Sparta Brody 22 kwietnia, 16:00
LKS Baborówko 2-1 Pluton Przeźmierowo 23 kwietnia, 17:00
Huragan Podrzewie 7-0 Grom Zębowo 22 kwietnia, 16:00
Orły Plewiska 5-2 Arka Kiekrz 23 kwietnia, 11:00
KS Sękowo 4-2 Orły Komorniki 23 kwietnia, 14:00