REZYGNACJA PREZESA KLUBU WARTY MIĘDZYCHÓD!

KRZYSZTOF WACHOWIAK PO 8-LATACH PIASTOWANIA FUNKCJI PREZESA, ZREZYGNOWAŁ Z SKIEROWANIA NAJWIĘKSZEGO I NAJSTARSZEGO KLUBU W REGIONIE.

Jego obowiązki od czerwca 2018 przejął dotychczasowy vice-prezes p. Adam Krzyżański, który tą funkcję piastować będzie do kolejnego Walnego Zebrania Członków Klubu, które odbędzie się prawdopodobnie na przełomie stycznia i lutego w roku 2019.

W gwoli ścisłosci, informujemy, że prezesem klubu Akademia Piłkarska Warta - jest p. Marcin Leszczyński, notabene członek zarządu klubu MLKS Warta Międzychód.

W imieniu portalu i kibiców, prezesie WIELKIE DZIĘKI za kilkuletnią owocną pracę na rzecz klubu WARTA MIĘDZYCHÓD.

Nowemu prezesowi , życzymy spokojnej, pełnej sukcesów pracy na rzecz naszego klubu.