SENIORZY WARTY POZNALI ZIMOWYCH SPARINGPARTNERÓW

OKRES PRZYGOTOWAŃ ZIMOWYCH CZAS ZACZĄĆ

Pod okiem nowego trenera Mariusza Niewiadomskiego, zespół Warty, zajmujący po jesiennych zmaganiach wysokie 3 miejsce w poniedziałek 15.01.2018 o godz.18,30 , rozpocznie dwumiesięczny okres przygotowań do rundy wiosenne. Zimowy okres dla każdego piłkarza, jest bardzo ważnym okresem, który buduje siłę i wytrzymałość oraz inne cechy motoryczne u zawodnika. Praktycznie, poza krótkim letnim okresem przygotowawczym, zimowe treningi, to tzw. ładowanie akumulatorów na cały rok. Nowy trener, jak mawiają pewne źródła piłkarskie, znany jest z mocnej pracy podczas zimowych przygotowań, do czego powinni być przyzwyczajeni zawodnicy międzychodzkiej drużyny, kiedy to trenerem był Sławomir Dyzert. Czy przyniesie to owocne wyniki naszego zespołu, na to pytanie odpowiedź poznamy dopiero w trakcie rozgrywek rundy wiosennej, która dla Warty, rozpocznie się 16.03.2018 meczem wyjazdowym w Dopiewie. Jeśli chodzi o zmiany kadrowe, to do takich zapewne dojdzie, ale dużej rewolucji w kadrze zespołu, raczej spodziewać się nie możemy. Jedno jest pewne, wiosną nie zobaczymy już Cięcińskiego i Klimczaka, wracają do Orła Międzyrzecz. Do kadry wraca P.Smolarek, jak ważny to gracz , nikogo nie trzeba przekonywać, a być może w kadrze zespołu Warty, zobaczymy kilku nowych graczy.

Oto harmonogram gier sparingowych.

27 styczeń sobota - godz.13:00 (Wągrowiec) z Unią Janikowo IV liga kujawsko - pomorska

03 luty sobota godz -.14:00 (Szamotuły) z Spartą Oborniki IV liga wielkopolska

10 luty sobota godz - ??? (Zbąszyń) z Syreną Zbąszynek IV liga lubuska

16 luty piątek godz.- 19:30 (Szamotuły) z TPS Winogrady Poznań klasa okręgowa