WARTA GIRLS KOŃCZY ROK ZWYCIĘSTWEM

BŁĘKITNI WRONKI - WARTA GIRLS MIĘDZYCHÓD  4:7 [0:3]

Bramki: Anna Bukowska x3, Natalia Kurzyńska, Klaudia Sinicka, Małgorzata Gałężewska

Skład:

Gałężewska [br!!!] - Kurzyńska, Bronikowska - Matuszek - Bukowska, Leszczyńska

zagrały także;

Debowska, Mania, Mleczak, Wolf, Sinicka, Talarek, Przybylska

Był to ostatni akcent piłkarski w klubie Warta , jeśli chodzi o rok 2016. Co prawda wynik, nie był sprawą najważniejszą, ale zwycięstwo zawsze cieszy. Gra momentami mogła się podobać i mimo braku kilku zawodniczek , w tym zwłaszcza brak bramkarki [najlepsza bramkarka Women Cup-choroba], którą zastąpiła na bramce..............napastnik M.Gałężewska! Cieszy nie tylko wygrana , jak i pierwsza bramka w meczu Klaudii Sinickiej, oraz dobra gra kilku zawodniczek. Gospodynie także pokazały się z niezłej strony i mimo przewagi zwłaszcza w pierwszej połowie naszego zespołu, kilkakrotnie zagroziły bramce międzychodzianek. Kadrę tworzyły, tym razem młodsze zawodniczki w większości z rocznika 2003/06. Zespół zajęcia rozpocznie prawdopodobnie w połowie stycznia, a w póżniejszym czasie, planowane jest rozegranie kilku spotkań sparingowych, w tym wyjazd na turniej do Lubska.