WARTA MIĘDZYCHÓD - GROM PLEWISKA 4:0

WARTA MIĘDZYCHÓD - GROM PLEWISKA  4:0

ZWYCIĘSKI OSTATNI LIGOWY MECZ WARTY W IV-LIDZE WLKP SEZONIE 2017/18

POŻEGNALNY MECZ ADAMA JENKA !!!

OSTATNI LIGOWY WYSTĘP PRZEMKA WYRWY I OSTATNI MECZ TRENERA M.NIEWIADOMSKIEGO

02.06.2018 SOBOTA - GODZ.16

Sędzia: Krzysztof Banasiuk [Kmorniki]

WARTA MIĘDZYCHÓD - GROM PLEWISKA  4:0 [3:0]

Bramki: Jakub Budzyń [as.G.Pińczuk] 3' Michał Zachciał 36' [as.G.Pińczuk] Piotr Fontowicz 40' [as.J.Budzyń] Gerard Pińczuk 58' [as.M.Woźniak]

Skład Warty;

Galus - Fontowicz, Piekarek, Dyzert, Jenek, Kaczmarek, Zachciał, Woźniak, Ćwiek, Budzyń, Pińczuk

zagrali także; Tomkowiak, Gałężewski, Nowak, Szczepaniak - rezerwa Kłos.

nie mogli zagrać; Sawala, Wyrwa, Smolarek

ŁATWO, BEZ EMOCJI I PRZYJEMNIE BYŁO PRZY SPORTOWEJ

W meczu, w którym dominował jeden zespół, trzeba jednoznacznie stwierdzić, że rozmiary zwycięstwa, to najniższy wymiar kary. Rywale w całym meczu zagrozili trzykrotnie, z tego tylko raz byli bliscy zdobycia bramki, za to zespół Warty, stworzył sobie 11 sytuacji bramkowych [marnowali okazje Cwiek, Gałężewski, Budzyń, Pińczuk, Nowak, Jenek] , plus kilka groźnych strzałów, które dobrze bronił Koszuta, zresztą jasny punkt gości w tym jednostronnym meczu. Tempo meczu , zwłaszcza w drugiej części meczu, można śmiało nazwać niczym ostatni etap Tur de France, gdzie już każdy myślał o ostatnim gwizdku, dobrze prowadzącego [zresztą cała trójka] sędziego głównego tych zawodów, gdzie tylko zespół Warty grał na dobrym poziomie. Kibice stwierdzili, że dawno nie widzieli tak słabo grającego zespołu z Plewisk, który na tą chwilę opuszcza szeregi IV-ligowców. Miło nam zakomunikować, ze Bartosz Nowak, został najlepszym strzelcem rozgrywek.

Z obozu Warciarzy napływają dobre wieści, jesli chodzi o przyszłość zespołu, ponieważ oprócz zakończenia gry Wyrwy i Jenka, wszyscy potwierdzili gotowość dalszego reprezentowania barw naszego klubu i tylko jedną niewiadomą jest , to czy kapitan zespołu Szymon Sawala , wyrazi ochotę do gry na następny sezon. Niebawem poznamy nowego trenera, który jest bliski porozumienia się z klubem, ale nie chcąc wyprzedzać faktów, nie będziemy jeszcze informować o tym fakcie. Klub interesuje się , kilkoma zawodnikami, którzy muszą poszeżyć kadrę jak i przede wszystkim wzmocnić, po kolejny sezon jest długi i trudny. Cieszymy się z vicemistrzostwa, co jest sporym sukcesem tego zespołu, który przyzwyczaił nas, do zwycięskich meczy i niech tak będzie w przyszłym sezonie, gdzie obok kilku czołowych ekip z obu grup, zespół Warty będzie uważany za jednego z faworytów rozgrywek.

GKS Dopiewo 0-2 Nielba Wągrowiec 2 czerwca, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 5-1 Sparta Oborniki 2 czerwca, 16:00