WYGRANA W SPARINGU WARTY GIRLS MIĘDZYCHÓD

RZEMIEŚLNIK 2004 KWILCZ - AP WARTA GIRLS MIĘDZYCHÓD  6:8 [5:0]

Sobota 01.04.2017 - godz.11 ''Boisko Trawiaste Rzemieślnika Kwilcz''

Bramki: Sandra Matuszek x3, Wiktoria Chmielewska x3, Zosia Gromadecka i Laura Leszczyńska

Skład zespołu:

Ptaszyńska - Piaskowska, Chmielewska, Bronikowska - Leszczyńska, Gałężewska, N.Tomala

Ptaszyńska - N.Kurzyńska, Wolf, Matuszek - Debowska, J.Kurzyńska, Gromadecka

Zespół Warty, mimo swej przewagi i kilku wyśmienitych okazji bramkowych, nie umiał swej przewagi, udokumentować bramkami, z czym problemu nie mieli gospodarze, którzy mając 5 sytuacji bramkowych, wszystkie wykorzystali. Druga połowa, po reprymendzie w przerwie i zmianach, upłynęła pod dyktando zespołu Warty, która zdominowała rywala, zdobywając osiem bramek, przy stracie zaledwie jednej, co dało w efekcie zasłużoną wygraną. Jedynym mankamentem w grze zespołu Warty Girls , była skuteczność, która nie pozwoliła już w pierwszych 30'min. meczu, osiągnąć przewagi. Tym razem rywal, był bardziej wymagający , niż to miało miejsce w pierwszym kontrolnym meczu tych drużyn [20-1 dla Warty!]. Widać, że zespół dziewcząt międzychodzkiej Warty, cały czas uczy się gry na boiskach trawiastych i już w poniedziałek, przyjdzie im w ramach treningu, zagrać z Młodzikami Młodszymi Warty, by móc przygotować się do sobotniej potyczki z Max Futbol Stare Kurowo. W dzisiejszym meczu, na słowa uznania zasłużyły Sandra Matuszek, Zosia Gromadecka, Natalia Kurzyńska i Wiktoria Chmielewska. Reszta zawodniczek zbytnio nie odbiegała od swych koleżanek, co dało w efekcie zwycięstwo.