ZMIANY TRENERSKIE W KLUBACH WLKP

Pod koniec roku, w kilku klubach piłkarskich,doszło do zmian na stanowiskach trenerskich. Oto kilka z nich.

Zieloni Lubosz - rezygnacja Bartosza Majchrzaka - trwają poszukiwania następcy

Kotwica Kórnik - możliwe odejście Tomasza Dłużyka do Polonii Środa Wlkp, choć dopiero nowy rok , da nam odpowiedż czy trener Dłużyk zmieni na stanowisku pierwszego trenera S.Suchomskiego, który póki co jest trenerem zespołu z Środy Wlkp.Ewentualnym następcom po tr. T.Dłużyku w Kotwicy, ma być inny Tomasz czyli Nawrot.

Victoria Września - odejście za porozumieniem stron Marcina Drajera, którego zastąpił Andrzej Ostański [także nadal trener Mawitu Lwówek!]

Pogoń Łobżenica - znany w regionie pilskim trener Adam Ziółkowski, który pracuje na rzecz piłkarstwa w WZPN Poznań, został trenerem beniaminka. Niegdyś trener Amica Wronki gr. młodzieżowe i Sparty Złotów [2009-20012], którą wprowadził w sezonie 2010/11.do IV-ligi. Wcześniej trener reprezentacji Wlkp-ZPN U-11 i U-15.

Luboński Luboń - trenerem na tą chwilę jest zawodnik grający Maciej Chmielecki, który póki co zastępuje na tym stanowisku Łukasza Kubiaka, który pod koniec rundy jesiennej, zrezygnował z prowadzenia zespołu beniaminka, który przeżywa trudne chwile.