ARTUR ŁAWRYNOWICZ W KADRZE WLKP

POWOŁANIA NA MECZ MISTRZOWSKI Z ZACHODNIOPOMORSKIM ZPN

Sztab szkoleniowy reprezentacji U-14 (r. 2007) chłopców powołał 18 zawodników na mecz mistrzowski z Zachodnipomorskim ZPN, który odbędzie się 5 maja w Szamotułach.

Do tej pory kadry obu województw zgromadziły na swoim koncie po cztery punkty, najbliższe spotkanie może mieć zatem kluczowe znaczenie dla losów awansu do turnieju finałowego Mistrzostw Polski.W kadrze U-14 można zauważyć , naszego reprezentanta z powiatu i wychowanka, b.zawodnika Warty Międzychód Artura Ławrynowicza, który od 3-lat jest zawodnikiem Lecha Poznań.

POWOŁANIA DOSTALI:

Matsvei Bakhno, Igor Draszczyk, Adrian Dziamski, Jakub Falkiewicz, Jan Kniat, Nikodem Kossakowski, Artur Ławrynowicz, Wojciech Mońka, Mateusz Pruchniewski, Jakub Przebierała, Wojciech Szymczak, Bartosz Zaranek (wszyscy KKS Lech Poznań), Mikołaj Górny, Piotr Kruk, Filip Malchrowicz (wszyscy Warta Poznań), Paweł Janowski, Jakub Ziółkowski (obaj AP Reissa Poznań), Filip Zaczek (Olimpia Koło)