CZARNI KAŻMIERZ WLKP - RZEMIEŚLNIK KWILCZ 0:1
A-KLASA POZNAŃSKA GR.II - 4 SERIA SPOTKAŃ
11.09.2016 NIEDZIELA - GODZ.15
KAZMIERZ PONOWNIE GOŚCINNY DLA KWILCZAN
Widzów: 60
Sędzia: Marek Małek [Kobylnica] oraz Łukasz Witczak [Poznań] i Marcin Stachowski [Poznań]
CZARNI KAŻMIERZ - RZEMIEŚLNIK KWILCZ 0:1 [0:0]
Bramki: Witold Orzeł 87'
Po zaciętym chwilami boju, zespół tr. Sławomira Kramera wywozi komplet punktów, które z przebiegu meczu, mimo wszystko zdobywają zasłużenie. Zespół Rzemieślnika był grożniejszy w ofensywie, gdzie stwarzał klarowniejsze okazje bramkowe i mając przewagę w posiadaniu piłki był nieco lepszym zespołem od gospodarzy, którzy nastawili się na szczelną defensywę , próbując wychodzić z kontrami.. Murawa boiska w Kazmierzu nie była łaskawa dla zawodników, która utrudniała płynną grę obu ekip. Na szczęście punkty pojechały do Kwilcza, a jedyną tym razem bramkę , zdobył 'nie kto inny jak 'król Witold'' czyli Witold Orzeł, który w zamieszaniu pod bramką rywali, uderzył celnie, dając Rzemieślnikowi wygraną .Teraz przed zespołem naszym o wiele trudniejszy rywal , jakim będą Suchary Suchy Las i już dziś kibiców zapraszamy w najbliższą sobotę na godz.16.
Liderem jest zespół Orkana Objezierze z kompletem 12 pkt , który wyprzedza SKS 13 Poznań 10 pkt i Rzemieślnika 8 pkt
1 | ORKAN OBJEZIERZE | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:4 | 12 | ||
2 | POZNAŃSKA 13 Poznań | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:5 | 10 | ||
3 | RZEMIEŚLNIK Kwilcz | 4 | 2 | 2 | 0 | 11:2 | 8 | ||
4 | WARTA Obrzycko | 4 | 2 | 1 | 1 | 12:4 | 7 | ||
5 | WARTA Wartosław | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 7 | ||
6 | KS Sękowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 6 | ||
7 | SUCHARY Suchy Las | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:8 | 6 | ||
8 | ORZEŁ SŁopanowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:10 | 6 | ||
9 | ZIELONI GAJ MAŁY | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:10 | 6 | ||
10 | NAŁĘCZ OSTRORÓG | 4 | 1 | 1 | 2 | 10:12 | 4 | ||
11 | SZTURM JUNIKOWO Poznań | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | 4 | ||
12 | ZŁOCI Złotkowo | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:16 | 3 | ||
13 | WARTA Sieraków | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | 1 | ||
14 | CZARNI Kaźmierz | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:11 | 0 |
Warta Sieraków | 2-3 | Warta Wartosław | 11 września, 14:00 |
Czarni Kaźmierz | 0-1 | Rzemieślnik Kwilcz | 11 września, 15:00 |
Suchary Suchy Las | 4-1 | Złoci Złotkowo | 10 września, 16:00 |
Nałęcz Ostroróg | 1-1 | SKS 13 Poznań | 10 września, 16:00 |
KS Sękowo | 3-0 | Zieloni Gaj Mały | 11 września, 12:00 |
Orkan Objezierze | 2-1 | Orzeł Słopanowo | 10 września, 16:00 |
Warta Obrzycko | 2-2 | Szturm Junikowo (Poznań) | 11 września, 15:00 |
Komentarze