EKSTRALIGA KOBIECEGO FUTBOLU W MIĘDZYCHODZIE

OLIMPIA SZCZECIN i POLONIA POZNAŃ ZAGRAŁY w ŚRODĘ TOWARZYSKIE SPOTKANIE W RAMACH PRZYGOTOWAŃ DO SEZONU PIŁKARSKIEGO. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Olimpii Szczecin 7:0 [3:0]. W gwoli informacji, zespół z Poznania w zakończonym sezonie, awansował na najwyższy szczebel piłkarski kobiet, a Olimpia, to solidny średniak w tej klasie rozgrywkowej.  Zespół ze Szczecina, wystąpił w swym niemalże najsilniejszym składzie, zaś zespół z Poznania, zagrał bez trzech zawodniczek podstawowych, które zakończyły swą przygodę w Polonii , bądź zakończyły grę. Z przebiegu całego meczu, pikarsko jako zespół, lepiej prezentował się zespół Olimpii, stwarzając sobie dużo okazji bramkowych, przy zaledwie trzech, zespołu Polonii.

Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie. Wstęp wolny - MOSTiR