GRUPY MŁODZIEŻOWE W GRZE JESIEŃ 2016/17
KOLEJNY WEEKEND ZMAGAŃ PIŁKARSKICH
MŁODZIEŻY I DZIECI NASZEGO POWIATU
09-10-11.09.2016 PIĄTEK - SOBOTA - NIEDZIELA
---------------------------------------------------------------------------------------------------
II - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 2 KOLEJKA
ORLIKI MŁODSZE 2007 / E-2 niedziela - godz.13
KS Mosina - Rzemieślnik Kwilcz 5:4 [2:2]
Bramki: Gracjan Halasz x2 Kacper Labecki x2
Wyniki: Korona Zakrzewo - Sokół Duszniki 2:9, Koziołek Poznań - UKS Dyskobolia 14:1, Junior Koziegłowy - AKF Poznań 2:5, Unia Swarzędz - Warta Śrem 0:5 EWPA Komorniki - SF Luboń 2:1.
I - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 2 KOLEJKA
ORLIKI MŁODSZE 2007 / E-2 niedziela - godz.14
Akademia Reissa Poznań - Warta Międzychód 13:0 [6:0]
Bramki:
Wyniki: Lechia Kostrzyn - Mawit Lwówek 14:2 Chrobry Gniezno - UKS Śrem :210, Wełna Rogozno - Warta Poznań 5:4 Canarinhos Skórzewo - Suchary Suchy Las 3:8, Lech Poznań - Polonia Środa Wlkp 4:4
1 | AP REISSA I Poznań | 2 | 2 | 0 | 0 | 20:0 | 6 | ||
2 | 1922 LECHIA Kostrzyn | 2 | 2 | 0 | 0 | 19:4 | 6 | ||
3 | UKS Śrem | 2 | 2 | 0 | 0 | 16:4 | 6 | ||
4 | SUCHARY Suchy Las | 2 | 2 | 0 | 0 | 16:6 | 6 | ||
5 | POLONIA I Środa Wlkp. | 2 | 1 | 1 | 0 | 20:7 | 4 | ||
6 | WEŁNA I Rogoźno | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:9 | 3 | ||
7 | CHROBRY I GNIEZNO | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:13 | 1 | ||
8 | WARTA Międzychód | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:16 | 1 | ||
9 | LECH Poznań | 2 | 0 | 1 | 1 | 7:12 | 1 | ||
10 | WARTA POZNAŃ | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:12 | 0 | ||
11 | KS Canarinhos Skórzewo | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:14 | 0 | ||
12 | MAWIT Lwówek | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:30 | 0 |
III - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 2 KOLEJKA
ORLIKI STARSZE 2006 / E-1 gr.6 sobota - godz.14
Orlik Każmierz Wlkp - KP Warta Sieraków 17:0
Bramki:
Wyniki: OSiR Przeżmierowo - Rokita Rokietnica 5:7 , Błękitni Wronki - UKS III Akademia Reissa Poznań 5:4
1 | AS ORLIK KAŹMIERZ | 2 | 2 | 0 | 0 | 26:3 | 6 | ||
2 | Błękitni WRONKI | 2 | 2 | 0 | 0 | 12:7 | 6 | ||
3 | UKS AP Reissa III Poznań | 2 | 1 | 0 | 1 | 17:5 | 3 | ||
4 | ROKITA Rokietnica | 2 | 1 | 0 | 1 | 10:12 | 3 | ||
5 | OSiR PRZEŹMIEROWO | 2 | 0 | 0 | 2 | 8:16 | 0 | ||
6 | KP WARTA SIERAKÓW | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:30 | 0 |
II - LIGA MŁODZIEŻOWA - 2 KOLEJKA
ORLIKI STARSZE 2006 / E-1 piątek - godz.18
Warta Międzychód - Tarnovia Tarnowo Pdg 2:6 [1:3]
Bramki: Maciej Dziurla , Wiktor Kramer
Wyniki: Grom Dopiewo - SSF M.Drajera Poznań 10:11, Lipno Stęszew - Suchary Suchy Las 2:5, Warta Poznań - Pogoń Książ Wlkp 9:2, Piast Kobylnica - Junior Koziegłowy 6:3, Orlik Mosina - Red Box Poznań 0:5
1 | RED BOX POZNAŃ | 2 | 2 | 0 | 0 | 17:1 | 6 | ||
2 | SUCHARY Suchy Las | 2 | 2 | 0 | 0 | 20:5 | 6 | ||
3 | WARTA POZNAŃ | 2 | 2 | 0 | 0 | 18:3 | 6 | ||
4 | SSF M. DRAJERA Poznań | 2 | 2 | 0 | 0 | 21:12 | 6 | ||
5 | TARNOVIA Tarnowo Podgórne | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:2 | 6 | ||
6 | PIAST Kobylnica | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:15 | 3 | ||
7 | PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:9 | 3 | ||
8 | POGOŃ Książ Wlkp. | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:13 | 0 | ||
9 | LIPNO Stęszew | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:10 | 0 | ||
10 | Grom Dopiewo | 2 | 0 | 0 | 2 | 11:20 | 0 | ||
11 | WARTA Międzychód | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:16 | 0 | ||
12 | ORLIK MOSINA | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:20 | 0 |
III - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 2 KOLEJKA
MŁODZIK MŁODSZY 2005 / D-2 gr.3 - sobota - godz.14
Warta Międzychód - Orły Pniewy 7:1 [3:0]
Bramki: Max Suterski x2, Sergiusz Wawrzyniak, Filip Kozubowski, Dawid Leszczyński, Mateusz Krzyżaniak, Cezary Nowak
Wyniki: UKS Dyskobolia - Victoria Wysogotowo 4:3, Mawit Lwówek - Kadet Koziegłowy 5:2
1 | Warta Międzychód | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:1 | 6 | ||
2 | Mawit Lwówek | 2 | 2 | 0 | 0 | 12:8 | 6 | ||
3 | UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | 3 | ||
4 | VICTORIA WYSOGOTOWO | 2 | 0 | 0 | 2 | 9:11 | 0 | ||
5 | KADET KOZIEGŁOWY | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | 0 | ||
6 | ORŁY PNIEWY | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:7 | 0 |
I - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 2 KOLEJKA
MŁODZIKI STARSZE 2004 / D-1 sobota - godz.10
Warta Międzychód - NAP Nowy Tomyśl 1:2 [1:1]
Bramki: Mikołaj Sadolewski
Wyniki: Lech Poznań - Polonia Środa Wlkp 3:1, Wiara Lecha - Warta Poznań 1:4 AP Dębiec - UKS I Akademia Reissa Poznań 0:6, Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec 4:1 Akademia Reissa Poznań - SPN Szamotuły 3:0, Błękitni Owińska - Unia Swarzędz 2:5
DRUŻYNY
1 | WARTA POZNAŃ | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | 6 | ||
2 | LECH Poznań | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 | ||
3 | UNIA I Swarzędz | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:3 | 6 | ||
4 | AP REISSA Poznań | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 6 | ||
5 | POLONIA I Środa Wlkp. | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 3 | ||
6 | MIESZKO I Gniezno | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 | ||
7 | Nielba Wągrowiec | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 | ||
8 | UKS AP Reissa I Poznań | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:1 | 3 | ||
9 | NAP NOWY TOMYŚL | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | ||
10 | WARTA Międzychód | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 | ||
11 | WIARA LECHA Poznań | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 | ||
12 | AP DĘBIEC | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | ||
13 | AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:11 | 0 | ||
14 | SPN SZAMOTUŁY | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:8 | 0 |
III - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 2 KOLEJKA
TRAMPKARZE STARSI 2002/03 C-1 gr.1 niedziela - godz.11
Wicher Strzyżewo - Warta Międzychód 8:0 [4:0]
Zespół Warty wyruszył na mecz w ''ósemkę'' !!! to też wynik był łatwy do przewidzenia. Apel do zawodników i rodziców tej grupy, aby zmobilizowali i zdyscyplinowali swe pociechy pod kątem treningów i gry w MLKS Warta.
Wyniki: N.T Gminna Szkółka Piłkarska Sątopy - Sokół Rakoniewice 2:3, Sokół Pniewy - Patria Buk 1:3
1 | SOKÓŁ Rakoniewice | 2 | 2 | 0 | 0 | 12:4 | 6 | ||
2 | PATRIA Buk | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | ||
3 | WICHER Strzyżewo | 2 | 1 | 0 | 1 | 8:2 | 3 | ||
4 | GMINNA SP SĄTOPY | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 3 | ||
5 | SOKÓŁ Pniewy | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:12 | 0 | ||
6 | WARTA Międzychód | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:11 | 0 |
II - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 2 KOLEJKA
JUNIORZY MŁODSI 2000-01 / B-2 sobota - godz.12
Pogoń Lwówek - Warta Sieraków 3:2 [3:0]
Bramki: Adam Ślusakowicz i Mateusz Drzyzga
Wyniki: Wełna Rogożno - Unia Swarzędz 1:3 NAP N.Tomyśl -Sparta Oborniki 2:5 Huragan Pobiedziska - Polonia Środa Wlkp 2:0 Kłos Gałowo - Stella Luboń 1:2
Zespół Warty Sieraków zajmuje 7 miejsce, a prowadzi Sparta Oborniki, przed Stellą, Unią i Huraganem - po 6 pkt
II - LIGA MŁODZIEŻOWA - 2 KOLEJKA
JUNIORZY STARSI 1998/00 A-1 gr.2
Warta Międzychód - PAUZUJE
Wyniki: Sparta Szamotuły [1m] - Czarni Wróblewo [5m] 4:1 i Błękitni Wronki [2m] - LKS Baborówko [3m] :
Komentarze