GRUPY MŁODZIEŻOWE W GRZE JESIEŃ 2016/17
SIÓDMY WEEKEND ZMAGAŃ PIŁKARSKICH NASZEJ MŁODZIEŻY
14-15-16.10.2016 PIĄTEK-SOBOTA-NIEDZIELA
II - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 7 KOLEJKA
ORLIKI MŁODSZE 2007/08 E-2 sobota - godz.11
Rzemieślnik Kwilcz - Junior Koziegłowy Poznań 0:9 [0:4]
Bramki:
Inne wyniki: Sokół Duszniki - Unia Swarzędz 6:6 Koziołek Poznań - Korona Zakrzewo 10:3, UKS Dyskobolia Grodzisk - KS 1920 Mosina 3:10 S.F Luboń - AKF Poznań 3:1 KS EWPA Komorniki - Warta Śrem 10:3
1 | UNIA Swarzędz | 7 | 6 | 1 | 0 | 64:16 | 19 | |
2 | EWPA Komorniki | 7 | 6 | 1 | 0 | 49:19 | 19 | |
3 | WARTA Śrem | 7 | 4 | 1 | 2 | 42:28 | 13 | |
4 | KOZIOŁEK POZNAŃ | 7 | 4 | 1 | 2 | 49:32 | 13 | |
5 | SOKÓŁ Duszniki | 7 | 3 | 2 | 2 | 42:27 | 11 | |
6 | AKF POZNAŃ | 7 | 3 | 1 | 3 | 28:22 | 10 | |
7 | SF LUBOŃ | 6 | 3 | 1 | 2 | 17:19 | 10 | |
8 | JUNIOR KOZIEGŁOWY | 7 | 2 | 1 | 4 | 21:34 | 7 | |
9 | 1920 Mosina | 7 | 2 | 0 | 5 | 26:53 | 6 | |
10 | KORONA ZAKRZEWO | 7 | 1 | 1 | 5 | 33:57 | 4 | |
11 | RZEMIEŚLNIK Kwilcz | 6 | 1 | 0 | 5 | 17:47 | 3 | |
12 | UKS Dyskobolia Grodzisk | 7 | 0 | 2 | 5 | 26:60 | 2 |
I - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 7 KOLEJKA
ORLIKI MŁODSZE 2007 / E-2 niedziela - godz.14
Suchary Suchy Las - Warta Międzychód 2:4 [0;2]!!!
Bramki: Wiktor Kramer x3 Artur Ławrynowicz
Inne wyniki: UKS Śrem - Lechia Kostrzyn 5:4 Polonia Środa Wlkp - Warta Poznań 0:5 Mawit Lwówek - Wełna Rogożno 1:7 Lech Poznań - Akademia Reissa Poznań 1:8 Canarinhos Skórzewo - Chrobry Gniezno 7:3
Kolejny lider [wcześniej Lechia Kostrzyn] gubi punkty w Międzychodzie. Po niezwykle zaciętym meczu zasłużony remis w meczu Warta - UKS , choć oba zespoły miały swoje szanse aby zdobyć komplet punktów.[zdjęcie z 09.10.2016]
1 | UKS Śrem | 7 | 6 | 1 | 0 | 46:19 | 19 | |
2 | AP REISSA I Poznań | 7 | 5 | 1 | 1 | 64:10 | 16 | |
3 | 1922 LECHIA Kostrzyn | 7 | 5 | 1 | 1 | 38:20 | 16 | |
4 | SUCHARY Suchy Las | 7 | 5 | 0 | 2 | 32:30 | 15 | |
5 | POLONIA I Środa Wlkp. | 7 | 3 | 3 | 1 | 33:21 | 12 | |
6 | WARTA Międzychód | 7 | 3 | 3 | 1 | 29:34 | 12 | |
7 | CHROBRY I GNIEZNO | 7 | 2 | 2 | 3 | 24:34 | 8 | |
8 | LECH Poznań | 7 | 2 | 1 | 4 | 42:33 | 7 | |
9 | KS Canarinhos Skórzewo | 7 | 2 | 0 | 5 | 29:35 | 6 | |
10 | WEŁNA I Rogoźno | 7 | 2 | 0 | 5 | 22:36 | 6 | |
11 | WARTA POZNAŃ | 7 | 1 | 0 | 6 | 23:31 | 3 | |
12 | MAWIT Lwówek | 7 | 0 | 0 | 7 | 16:95 | 0 |
III - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 7 KOLEJKA
ORLIKI STARSZE 2006/07 / E-1 gr.6 sobota - godz.11
KP Warta Sieraków - AP Orlik Kazmierz Wlkp 4:5
Bramki: Mikołaj Sarna x2 Stanisław Królak x2
Inne wyniki: UKS III Akademia Reissa Baranowo / Pń - Błękitni Wronki 3:7 Rokita Rokietnica - OSiR Przeżmierowo / Pń 7:4
1 | Błękitni WRONKI | 7 | 7 | 0 | 0 | 87:12 | 21 | |
2 | ROKITA Rokietnica | 7 | 5 | 0 | 2 | 36:33 | 15 | |
3 | UKS AP Reissa III Poznań | 7 | 4 | 0 | 3 | 62:22 | 12 | |
4 | AS ORLIK KAŹMIERZ | 7 | 4 | 0 | 3 | 42:35 | 12 | |
5 | OSiR PRZEŹMIEROWO | 6 | 0 | 0 | 6 | 16:66 | 0 | |
6 | KP WARTA SIERAKÓW | 6 | 0 | 0 | 6 | 9:84 | 0 |
II - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 7 KOLEJKA
ORLIKI STARSZE 2006 / E-1 sobota - godz.12
Piast Kobylnica - Warta Międzychód 4:3 [2:2]
Bramki: Maciej Dziurla x2 Jakub Leśniczak
Inne wyniki: Suchary Suchy Las - Warta Poznań 1;7 Red Box Poznań - Tarnovia Tarnowo Pdg 4:2 Junior Koziegłowy - SSF M.Drajera Poznań 4:4 Pogoń Książ Wlkp - Grom Dopiewo 2:6 Orlik Mosina - Lipno Stęszew 2:3
1 | WARTA POZNAŃ | 7 | 7 | 0 | 0 | 71:1 | 21 |
2 | SSF M. DRAJERA Poznań | 7 | 5 | 1 | 1 | 45:31 | 16 |
3 | RED BOX POZNAŃ | 7 | 5 | 0 | 2 | 40:12 | 15 |
4 | SUCHARY Suchy Las | 7 | 4 | 0 | 3 | 38:26 | 12 |
5 | PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY | 7 | 3 | 1 | 3 | 23:30 | 10 |
6 | POGOŃ Książ Wlkp. | 7 | 3 | 1 | 3 | 25:30 | 10 |
7 | Grom Dopiewo | 7 | 3 | 0 | 4 | 32:36 | 9 |
8 | PIAST Kobylnica | 7 | 3 | 0 | 4 | 20:48 | 9 |
9 | TARNOVIA Tarnowo Pdg | 7 | 3 | 0 | 4 | 27:32 | 9 |
10 | LIPNO Stęszew | 7 | 2 | 0 | 5 | 15:30 | 6 |
11 | WARTA Międzychód | 7 | 2 | 0 | 5 | 20:37 | 6 |
12 | ORLIK MOSINA | 7 | 0 | 1 | 6 | 17:50 | 1 |
III - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 7 KOLEJKA
MŁODZIKI MŁODSZE 2005 / D-2 piątek - godz.16
Orły Pniewy - Warta Międzychód 2:6 [0:1]
Bramki: Cezary Nowak x2, Alex Gaweł , Sergiusz Wawrzyniak, Max Suterski, Dawid Leszczyński
Inne wyniki: Kadet Koziegłowy / Pń - Mawit Lwówek 0:7 Victoria Wysogotowo - UKS Dyskobolia Grodzisk 3:2
1 | WARTA Międzychód | 7 | 6 | 1 | 0 | 48:14 | 19 | |
2 | MAWIT Lwówek | 7 | 4 | 2 | 1 | 33:24 | 14 | |
3 | UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. | 6 | 3 | 1 | 2 | 19:11 | 10 | |
4 | VICTORIA WYSOGOTOWO | 7 | 2 | 2 | 3 | 37:26 | 8 | |
5 | ORŁY PNIEWY | 6 | 1 | 2 | 3 | 11:21 | 5 | |
6 | KADET KOZIEGŁOWY | 7 | 0 | 0 | 7 | 2:54 | 0 |
I - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 8 KOLEJKA
MŁODZIKI STARSZE 2004 / D-1 sobota - godz.12
Warta Międzychód - Akademia Reissa Poznań 0:4 [0:2]
Bramki:
Inne wyniki: Akademia Piłkarska Dębiec / P-ń - Lech Poznań [DERBY!!!] 0:6 AP Błękitni Owińska - Mieszko Gniezno 4:2 Wiara Lecha Poznań - NAP Nowy Tomyśl 0:0 Warta Poznań - Nielba Wągrowiec 1:2 Unia Swarzędz - Polonia Środa Wlkp 3:2 UKS Akademia Reissa Baranowo / Poznań - SPN Szamotuły 2:0
1 | AP REISSA Poznań | 8 | 7 | 1 | 0 | 18:2 | 22 |
2 | WARTA POZNAŃ | 8 | 7 | 0 | 1 | 53:10 | 21 |
3 | LECH Poznań | 8 | 5 | 1 | 2 | 26:8 | 16 |
4 | UNIA I Swarzędz | 8 | 5 | 1 | 2 | 30:20 | 16 |
5 | Nielba Wągrowiec | 7 | 4 | 1 | 2 | 15:7 | 13 |
6 | UKS AP Reissa I Poznań | 7 | 4 | 0 | 3 | 21:11 | 12 |
7 | MIESZKO I Gniezno | 7 | 4 | 0 | 3 | 17:15 | 12 |
8 | POLONIA I Środa Wlkp. | 8 | 3 | 1 | 4 | 18:22 | 10 |
9 | AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA | 8 | 2 | 1 | 5 | 11:28 | 7 |
10 | NAP NOWY TOMYŚL | 8 | 1 | 4 | 3 | 6:15 | 7 |
11 | SPN SZAMOTUŁY | 8 | 2 | 1 | 5 | 6:24 | 7 |
12 | WARTA Międzychód | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:23 | 4 |
13 | AP DĘBIEC | 8 | 0 | 3 | 5 | 7:28 | 3 |
14 | WIARA LECHA Poznań | 6 | 0 | 1 | 5 | 1:21 | 1 |
III - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 7 KOLEJKA
TRAMPKARZE STARSI 2002/03 C-1 gr.1 sobota - godz.10
Warta Międzychód - Wicher Strzyżewo 8:2 [5:1]
Bramki: Czarnecki x4!!! ,Górny, Kubica, Biegański, Pasch,
Inne wyniki: Patria Buk - Sokół Pniewy 7:1 Sokół Rakoniewice - Gminna Szkółka Piłkarska Sątopy 3:1
1 | SOKÓŁ Rakoniewice | 7 | 6 | 0 | 1 | 25:9 | 18 | |
2 | PATRIA Buk | 5 | 5 | 0 | 0 | 19:5 | 15 | |
3 | WICHER Strzyżewo | 6 | 3 | 0 | 3 | 17:18 | 9 | |
4 | WARTA Międzychód | 6 | 3 | 0 | 3 | 18:18 | 9 | |
5 | GMINNA SP SĄTOPY | 7 | 2 | 0 | 5 | 18:22 | 6 | |
6 | SOKÓŁ Pniewy | 7 | 0 | 0 | 7 | 11:36 | 0 |
II - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 7 KOLEJKA
JUNIORZY MŁODSI 2000/01 B-2 sobota - godz.16
Warta Sieraków - Stella Luboń : [:]
Bramki:
Inne wyniki: Sparta Oborniki - Huragan Pobiedziska 2:2 Polonia Środa Wlkp - Unia Swarzędz : Pogoń Lwówek - Wełna Rogożno 3:5 NAP N.Tomyśl - Kłos Gałowo :
1 | UNIA Swarzędz | 6 | 6 | 0 | 0 | 33:8 | 18 |
2 | HURAGAN Pobiedziska | 7 | 4 | 2 | 1 | 34:13 | 14 |
3 | SPARTA Oborniki | 7 | 4 | 2 | 1 | 31:10 | 14 |
4 | POLONIA Środa Wlkp. | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:8 | 10 |
5 | NAP NOWY TOMYŚL | 6 | 3 | 0 | 3 | 16:24 | 9 |
6 | STELLA Luboń | 6 | 2 | 2 | 2 | 22:17 | 8 |
7 | WEŁNA Rogoźno | 7 | 3 | 1 | 3 | 21:20 | 10 |
8 | KŁOS Gałowo | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:15 | 4 |
9 | POGOŃ Lwówek | 7 | 1 | 1 | 5 | 8:35 | 4 |
10 | SKS WARTA Sieraków | 6 | 0 | 0 | 6 | 5:34 | 0 |
III - LIGA MŁODZIEŻOWA POZNAŃ - 7 KOLEJKA
JUNIORZY STARSI 1998/00 A-1 gr.2 sobota
Warta Międzychód - Pauzują
Inne wyniki: Czarni Wróblewo - Sparta Szamotuły 0:4 LKS Baborówko - Błękitni Wronki 1:4
1 | SPARTA Szamotuły | 6 | 5 | 1 | 0 | 15:2 | 16 |
2 | Błękitni WRONKI | 5 | 4 | 0 | 1 | 20:4 | 12 |
3 | WARTA Międzychód | 5 | 2 | 1 | 2 | 11:5 | 7 |
4 | LKS Baborówko | 6 | 2 | 0 | 4 | 15:17 | 6 |
5 | CZARNI Wróblewo | 6 | 0 | 0 | 6 | 5:38 | 0 |
Komentarze