KOLEJNY SPARING RZEMIEŚLNIKA KWILCZ

GKP PSZCZEW - RZEMIEŚLNIK KWILCZ  2:3 [0:2]

Bramki: Dawid Kawczyński , Robert Stańko, Michał Zgódka-Bobik

W niedzielne południe o godz.12 w Pszczewie, zespół tr.Pawła Zielińskiego zmierzył się z miejscowym zespołem GKP , który w tym sezonie walczy o byt w V-lidze lubuskiej. Trenerem tego zespołu jest znany międzychodzkiej piłce Włodzimierz Góral, przed którym nie lada wyzwanie. Głównym problemem zespołu z Pszczewa,  to ubytki kadrowe, które jeszcze nie udało się uzupełnić. Zapewne wiosną zespołowi z Pszczewa, będzie bardzo trudno zachować status zespołu V-ligowego, dla którego gra na tym szczeblu rozgrywek,  jest największym sukcesem w historii klubu. Dla zespołu z Kwilcza, po zwycięstwie nad Gromem Zębowo i porażce z Zjednoczonymi Przytoczna, będzie to trzeci kontrolny mecz w okresie zimowym. Z tej towarzyskiej konfrontacji, zwycięsko wyszedł zespół z Kwilcza, który zwłaszcza w pierwszej połowie był grożniejszym zespołem, niż gospodarze podczas tego sparingu. Po zmianie stron, mecz się bardziej wyrównał, a momentami do głosu dochodzili zawodnicy miejscowego GKP, którzy zdobyli dwie bramki. W zespole tr. P.Zielińskiego w drugiej części meczu , pojawiali się co chwila młodzi zawodnicy, którzy dostali szansę gry i dowieżli wygraną.