KOLEJNY SPRAWDZIAN WARCIARZY

Sędzia:

Widzów: ok.20

SPARTA SZAMOTUŁY - WARTA MIĘDZYCHÓD   3:10 [0:6]

Bramki:  R.Jackson 66' P.Szczepaniak 75' T.Stelmaszyk 79' - B.Nowak 5' 21' 35'  48'  58'  62' J.Krysiak 16' 33' 43' Testowany 69'

Zespół Warty w kolejnym sprawdzianie rozbił miejscową Spartą  10-3, a skutecznością popisali się Krysiak x3 i B.Nowak x6. W składzie zagrało kilku testowanych graczy i już niebawem rozstrzygną się losy tych że zawodników, co do ich gry w zespole Warty. Sam przebieg meczu , a zwłaszcza 70 minut sparingowej potyczki to wyraźna przewaga Warty, która po mimo braku nadal braci S.J.Nabzdyków, A.Jenka i kilku innych zawodników w sposób wyraźny, ograła niedawnego IV-ligowca z Szamotuł, który został zdemolowany przez Warciarzy. Z dobrej strony w zespole Warty pokazał się Testowany zawodnik, mający za sobą grę na boiskach III-ligi. Nadal trwają poszukiwania bramkarza i obrońcy, a do kadry pierwszego zespołu włączeni zostaną młodzi zawodnicy Warty obrońca 17-letni Alan Gałężewski i 16-letni Michał Zachciał.