MARIUSZ NIEWIADOMSKI NASTĘPCĄ S.DYZERTA W WARCIE

MIĘDZYCHODZKA WARTA MA NOWEGO TRENERA

Mariusz Niewiadomski [58-lat] ,od stycznia 2018 roku , przejmie seniorski zespół Warty. Jako zawodnik występował w takich klubach jak Gwardia Koszalin, Stilon Gorzów, Lech Poznań dwa razy Mistrzostwo Polski i trzy razy Puchar Polski, Pogoń Szczecin, Sokół Pniewy i Warta Poznań. Ma za sobą grę w klubach zagranicznych min. w Australii w klubie Polonia Adelaide SC gdzie zdobył 16 bramek a także w szwedzkim  Vasalunds IF czy w izraelskim Hapoel Tel Awiw. Jako trener prowadził wówczas III-ligowe zespoły t.j Warta Poznań, Rawia Rawicz, Warta Śrem, Aluminium Konin, Piast Karnin/Gorzów, a także IV-ligowe GKS Nordenia Dopiewo i Meprozet St.Kurowo z którym awansował w ub.sezonie. Był także dr.sportowym w Stilonie Gorzów.

Pierwszy trening z trzecim zespołem IV-ligi Wlkp, trener Mariusz ''Marodona'' Niewiadomski odbędzie po świętach Trzech Króli.

Jeśli chodzi o zespół Warty, to prawdopodobnie zespół zasilą nowe twarze [jak na razie brak konkretów] , a także nieuniknione są ubytki kadrowe. W zespole Warty , nie zobaczymy już Damiana Cięcińskiego i Mateusza Klimczaka, którzy nie spełnili pokładanych w nich nadziei, będąc bardziej uzupełnieniem , niż wzmocnieniem , bądź co bądź czołowego od lat zespołu IV-ligi. O dalszych ruchach kadrowych czy też gier sparingowych, poinformujemy kibiców niebawem.