MŁODZIEŻOWA LIGA PIŁKARSKA 2018
ORLIKOWA LIGA MŁODZIEŻOWA 2018 DLA ROCZNIKA 2001-04 ZAKOŃCZYŁA SWE ZMAGANIA
I TURNIEJ SOBOTA 14.07
Supa Strykers – Rzemieślnik Kwilcz 1:4 [0:3] Kubicki - Jarmużek x2 Pertek x2
Aniołki Charliego – Kapibary Małe i Duże 4:6 [1:3] Gałężewski x3 Grześkowiak - Biniaś x3 Wachowiak x2 Kozubowski
Supa Strykers – Aniołki Charliego 6:5 [2:1] Czarnecki x2 Kubicki x2 Górny, Nowak – Gałężewski x2 Grześkowiak x2 Jańczyk
Rzemieślnik Kwilcz - Kapibary Małe i Duże 3:5 [2:3] Jarmużek, Pertek, Konieczny – Wachowiak x2 Biniaś x2 Krawczyk
Rzemieślnik Kwilcz – Aniołki Charliego 0:4 [0:3] Gałężewski x2, Grześkowiak, Wawrzyniak
Supa Strykers - Kapibary Małe i Duże 11:2 [8:1] Czarnecki x4 Nowak x4 Górny x2 Kłoda – Biniaś x2
TABELA po I turnieju
- SUPA STRYKERS - 6 18:11
- KAPIBARY MAŁE i DUŻE - 6 13:18
- ANIOŁKI CHARLIEGO - 3 13:12
- RZEMIEŚLNIK KWILCZ - 3 7:10
II TURNIEJ SOBOTA 21.07 rewanże
Supa Strykers – Rzemieślnik Kwilcz 3:2 [0:2] Czarnecki x3 - Nowak, Jabłoński
Aniołki Charliego - Kapibary Małe i Duże 2:3 [0:2] Gursz, Pasch - Wachowiak, Kozubowski, Biniaś
Supa Strykers – Aniołki Charliego 1:2 [1:1] Czarnecki - Wawrzyniak, Pasch
Rzemieślnik Kwilcz - Kapibary Małe i Duże 2:3 [2:1] Konieczny, Nowak - Biniaś, Kozubowski, Wachowiak
Rzemieślnik Kwilcz – Aniołki Charliego 0:7 [0:2] Gałężewski x4, Dąbek, Wawrzyniak, Gursz
Supa Strykers - Kapibary Małe i Duże 2:2 [0:2] Czarnecki x2 - Kozubowski, Wachowiak
TABELA KOŃCOWA ROZGRYWEK
1. KAPIBARY MAŁEi DUŻE - 13 21:24
2. SUPA STRYKERS - 10 24:17
3. ANIOŁKI CHARLIEGO - 9 24:16
4. RZEMIEŚLNIK KWILCZ - 3 11-23
Zwycięski zespół grał w składzie ; Talarek [br], Herot, Krawczyk, Biniaś, Kozubowski, Wachowiak
Nagrodzono najlepszych zawodników wyróżnieniami i nagrodami, ufundowanymi przez organizatora i Referat Promocji UMG.
Najlepszym bramkarzem rozgrywek został - Radosław Konieczny [Kwilcz]
Najlepszym strzelcem został - Marcin Czarnecki [Supa Straykers] - 12 bramek, który dopiero w ostatnim meczu, zdołał wyprzedzić, pozostałych kolegów Gałężewskiego [Aniołki-11] i Biniasia [Kapibary-11]
Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został - Kacper Wachowiak [Kapibary], który zdobywał ważne bramki dla swgo zespołu i robił różnice.
Oprócz w/w zawodników, jak co roku, organizator wyróżnia i nagradza czołowych zawodników rozgrywek, nagrodami rzeczowymi, które przypadły tym razem Maksymilianowi Nowakowi, Jasiowi Gałężewskiemu, Patrykowi Biniasiowi i Bukowcowi.
Komentarze