NIEUDANY FINISZ WARCIARZY W V-LIDZE, ZAMEK MISTRZ JESIENI

25.11.2023 SOBOTA - GODZ.13,00  ,, zaległy mecz''

Widzów: 80

KŁOS BUDZYŃ - WARTA MIĘDZYCHÓD   2:1 [1:1]

Bramki: 9' 66' - Smolarek 38'

Ostatni mecz ligowy jesienią, nie przyniósł punktów naszemu zespołowi, któremu niezmiernie trudno , będzie włączyć się do walki o awans. Mecz na lekko zaśnieżonej murawie, był wyrównany , gdzie oba zespoły, stworzyły sobie , kilka dobrych okazji bramkowych. Niestety, szybko stracona bramka, ułatwiła gospodarzom grę i trzeba przyznać, że zespół Kłosa, niezle sobie poczyniał i był to trudny mecz dla naszego zespołu, który za sprawą Smolarka wyrównuje. Co prawda, pierwsza połowa, może była wyrównana, ale druga połowa , to nieznaczna przewaga naszego zespołu, z której nic nie wynikało. Kiedy wydawało się, że to nasz zespół, jest bliższy zdobycia bramki, gospodarze po jednym z nielicznych ataków i dośrodkowaniu w pole karne, zdobywają bramkę na 2-1, same wykończenie, przez zawodnika Kłosa, to ''stadiony świata''. Ostatnie 20 min., to typowa walka , a mało składnej gry i mało sytuacji bramkowych. Niestety, nasz zespół, miał duży problem z kreowaniem gry, gdzie szybko pozbywali się piłki, często grając długim podaniem. Oba zespoły, więcej przywiązywały uwagi do gry w destrukcji , niż do płynnej gry ofensywnej, a sam mecz stał na średnim poziomie. Dopiero uciekający czas i zaglądająca w oczy naszych graczy porażka, nieco zmusiła warciarzy, do szybszej i agresywniejszej gry, co spowodowało, kilka groźnych akcji, a najlepszą zmarnował Smolarek w 83'min, który zamiast kończyć strzałem, podaje nie celnie do Gustavo. Ostatnie minuty, to bicie głową w mur, którego już żaden z zawodników tr.T.Leszczyńskiej nie skruszył i w efekcie, zespół Warty, notuje drugą porażkę w sezonie, która oddala szansę na awans. Zapewne , aż siedem remisów, psuje sytuacje w tabeli naszego zespołu, ale podsumuwując rundę , trzeba jasno stwierdzić, że miejsce w tabeli, odzwierciedla aktualny potencjał piłkarski, tego odmłodzonego zespołu.

Przed zespołem Warty, sześć tygodni przerwy i powrót do treningów już w nowym roku, gdzie o pierwsze ligowe punkty, przyjdzie powalczyć 16/17.03.2024 w Chorzeminie.

------------------------------------------------------------------

18.11.2023 SOBOTA - GODZ.13,00

Widzów: 100

WARTA MIĘDZYCHÓD - LUBUSZANIN TRZCIANKA   3:3 [2:1]

Bramki:

Dla obu czołowych zespołów, był to ważny mecz, ponieważ inni rywale z czołówki uciekają. Niestety remis , oba zespoły oddalił do miejsc 1-2, choć sam mecz , stał na dobrym poziomie i było wszystko co najlepsze w futbolu, stąd mecz mógł się podobać kibicom. Oczywiście, było widać w obu ekipach niedosyt, po ostatnim gwizdku sędziego głównego, bo oba zespoły stworzyły sobie o kilka okazji bramkowych. Niestety poziom meczu, zaniżali rozjemcy , tego meczu, którzy popełnili kilka błędów, ale z przebiegu meczu, podział punktów zasłużony.