REMIS I PORAŻKA NASZYCH DRUŻYN NA WYJAZDACH

09.09.2023 SOBOTA - GODZ.16,00

Widzów: 30

SPARTA BRODY - PŁOMIEŃ CHRZYPSKO WLK    2:2 [1:0]

Bramki: Mrówka 19' 58' - Jakuszak 75' Hercog 85'

Mecz rwany , gdzie było dużo walki , a mało składnych akcji. Owszem , oba zespoły, stworzyły sobie , po kilka okazji bramkowych i strzałów z dystansu. Kibice , mimo nie najwyższego poziomu, nie mogli narzekać na brak emocji, które trzymały do końca meczu, ponieważ remis nikogo nie zadawalał. Nasz zespół, pokazał wolę walki i mimo, że po godzinie gry, gospodarze prowadzili 2-0, ambitnie walczyli do końca o kontaktowego gola i kwadrans później, dopięli sweego i było 2-1. Po tym golu, nasz zespół, przeszedł do jeszcze śmielszych ataków i dziesięć, minut później było 2-2. Mimo kilku prób, z obu stron, oba zespoły dzielą się punktami, a dla naszego zespołu, to pierwszy punkt ligowy w tym sezonie. Za tydzień w sobotę 16.09 o godz.16,00 u sebie nasz zespół, podejmie Grom Zębowo.

---------------------------------------------------------------

10.09.2023 NIEDZIELA - GODZ.14,00

Widzów: 40

KS SĘKOWO - ORZEŁ ŁOWYŃ   4:0 [0:0]

Bramki: Korpik 82' Sobczak 87' Kalinowski 90'+2, 90'+3'

Po wyrównanym meczu, gdzie oba zespoły, stworzyły sobie kilka okazji bramkowych. Nasz zespół, przegrywa mecz w ostatnich 10 minutach spotkania. Za tydzień w niedzielę o godz.16,00 , nasz zespół, czeka mecz z niespodziewanym liderem grupy Huraganem Podrzewie.