WARTA - MIESZKO GNIEZNO 2:0

WARTA MIĘDZYCHÓD - MIESZKO GNIEZNO  2:0 [1:0]

Bramki: G.Pińczuk 22' [as.M.Majchrzak] , J.Dohnal 72' k

Skład zespołu Warty:

Galus - Dyl, Polody, Dohnal, Kupczyk, Krysiak, Pińczuk, Woźniak, Majchrzak, Gregorek, Nowak

Rezerwowi: Kołodziej, Śniegowski, Duszyński, Gałężewski, Śpiączka

Goście przyjechali do Międzychodu , aby zrehabilitować się po wysokiej przegranej z Lubuszaninem i trzeba przyznać, że po mimo porażki, zaprezentowali się momentami z dobrej strony, będąc trudny rywalem dla lidera IV-ligi. Co prawda stroną przeważającą w tym meczu , zwłaszcza w pierwszej połowie byli podopieczni tr.S.Dyzerta, ale goście raz po raz odgryzali się groźnymi akcjami-kontrami. Co prawda , zespół Warty stworzył sobie kilka wyśmienitych okazji bramkowych, ale niestety zabrakło wykończenia , co za tym idzie skuteczności pod bramką Szafrana. Goście nieźle zaprezentowali się w pierwszych minutach II poł.meczu, gdzie mieli swe szansę nawet na zdobycie bramki, ale kolejne minuty gry znowu należały do Warciarzy. Po mimo zwycięskich spotkań, kibice mogą jedynie narzekać na skuteczność Warciarzy. Spotkanie może nie było wielkim widowiskiem i tylko chwilami mogło się podobać, ale trzeba przyznać ,że oba zespoły nie unikały walki, momentami zbyt ostrej, po której sędzia główny tego meczu, sięgał dosyć często po kartki. W rezultacie czego, goście ostatnie 10 minut meczu, kończyli w dziesiątkę. Reasumując to spotkanie, które tylko momentami było ciekawym widowiskiem, ale trzeba przyznać, że 3 pkt zasłużenie zdobyła ekipa gospodarzy, choć nie były to łatwo wywalczone punkty przez Warciarzy. Teraz przed zespołem Warty jakże ciężki wyjazdowy mecz w Trzciance, który będzie szlagierem 5 kolejki IV-ligi Wlkp.

CIĘŻKO ALE ZWYCIĘSKO