ZIELONI LUBOSZ - WARTA MIĘDZYCHÓD 0:3

ZIELONI LUBOSZ - WARTA MIĘDZYCHÓD  0:3 [0:2]

Bramki: Gerard Pińczuk 23'k, 35'k, 56'k

Skład Zielonych:

Korbik - Szarata [25' Starzak], Siatkowski, Sołtysiak, Napierała - Yevtushenko, Dębski, Piotrowski [78' Jandy], Toporski, Graczyk - Kliks [85' Dach]

Rezerwa:

Trzybiński, Dach, Jandy, Starzak

Po za kadrą:

Chorzępa, Grygier, Zakrzewski, Galasiński

.............................................................................................

Skład Warty:

Galus - Jenek, Sawala, M.Nowak, Męcfel, Krysiak [67' Kurczyk], Kozak, Zachciał [70' Dyzert], Smolarek [75' Fontowicz], Pińczuk [80' Wesołowski], B.Nowak

Rezerwa:

Hajdamowicz - Tecław, Kołodziej, Fontowicz, Kurczyk, Wesołowski, Dyzert

Po za kadrą:

Gregorek, Wożniak, Wyrwa, Gałężewski, Maksimov

--------------------------------------------------------------------------------------

Zespół gospodarzy, nie mógł tego meczu wygrać, grając zbyt bojażliwie, bez pomysłu i zbyt defensywnie. Od początku spotkania inicjatywa należała do Warty, która stwarzała sobie okazje bramkowe, a przy okazji w defensywie zagrali pewnie, rzadko dopuszczając gospodarzy do sytuacji bramkowych.. W całym meczu, zespół Warty stworzył sobie dziesięciu sytuacji bramkowych, przy zaledwie trzech Zielonych [Starzak, Yevtushenko, Graczyk]. Spotkanie, które nie miało zbyt wiele emocji, tylko chwilami mogło się podobać, a zwycięstwo Warty nie podlegało dyskusji. Najlepszymi aktorami derbów byli Pińczuk, Jenek, M.Nowak i P.Smolarek.