ZNICZ PRUSZKÓW - TEAM GIRLS MIĘDZYCHÓD 15:1

ZNICZ PRUSZKÓW - TEAM GIRLS MIĘDZYCHÓD  15:1

W poniedziałek zespół międzychodzkich piłkarek , prowadzony przez duet trenerski M.Ratajczaka i M.Grzeli, rozegra kolejny kontrolny mecz , tym razem z przebywającym na obozie sportowym zespołem orlików starszych Znicza Pruszków. Spotkanie to zostanie rozegrane o godz.17, na płycie boiska stadionu miejskiego w Międzychodzie.

---------------------------------------------------------------------

ZNICZ ORLIKI STARSZE PRUSZKÓW - TEAM GIRLS MIĘDZYCHÓD  15:1 [5:1]

Bramki: Julia Kurzyńska dla Girls Międzychód

Pierwsza połowa meczu momentami zacięta i wyrównana, ale z lekką przewagą zespołu z Pruszkowa, który więcej był w posiadaniu piłki, stwarzając sobie kilka sytuacji bramkowych. Zespół międzychodzkich dziewcząt, nadrabiał walką i ambicją swe niedostatki piłkarskie , a przy okazji uwidocznił się brak doświadczenia gry na boiskach trawiastych. Po mimo przewagi gości z Pruszkowa, zespół Girls Międzychód także miał swe okazje bramkowe, niestety zabrakło skuteczności. Na dodatek pod koniec pierwszej połowy, kontuzji nabawiła się czołowa zawodniczka Anna Bułkowska, co osłabiło siłę ofensywną naszego zespołu. Miejmy nadzieje, że Ania szybko wróci do gry i będzie stanowić o sile naszego zespołu, przed którym jeszcze dużo pracy, gdzie treningi, przeplatane meczami towarzyskimi, pozwolą podnosić umiejętności techniczne jak i taktyczne zespołu. W drugiej połowie, zagrały wszystkie obecne na meczu zawodniczki, co odbiło się na wyniku, ale nie on był najważniejszy w tej grze kontrolne, liczył się tylko wyłącznie aspekt sportowy. Dla naszego zespołu, była to kolejna cenna lekcja futbolu, w której wynik nie był najważniejszy.

Teraz przed zespołem dziewcząt rywalizacja na turnieju piłkarskim MIĘDZYCHÓD ORLIK CUP 2016, który rozpoczyna się w najbliższą środę g.16.30-21, a zakończy się w sobotę w godz.10-14. Zespół reprezentowany będzie w grupie starszej i młodszej czyli udział biorą dwie drużyny 2000-2002 i 2003-młodsze.

Skład zespołu; 6+1

Trocha - Matuszek, Chmielewska, Kurzyńska - P.Wolf, Gałężewska, Bułkowska

pierwszej połowie zagrały jeszcze:

Leszczyńska, N.Kurzyńska i Knop

zaś w drugiej połowie zagrały:

Z.Wolf, Sinicka, Mania, F.Tomala, N.Tomala, Mleczak, Debowska,