III - LIGA W MIĘDZYCHODZIE !!!

AP WARTA ''GIRLS'' MIĘDZYCHÓD ZADEBIUTUJE W III-LIDZE WLKP

Wlkp-ZPN podzielił rozgrywki III-ligi Wlkp sezonu 2017/18 na dwie grupy wschodnią i zachodnią, w tej ostatniej zagra po raz  pierwszy w historii klubu i naszego regionu, kobieca drużyna międzychodzkiej Akademii Piłkarskiej Warty, prowadzona przez trenerów Mariusza Ratajczaka i Mateusza Grzele. Rywalkami naszych dziewcząt będą:

Juna Trans St.Oborzyska/Kościan, Zjednoczone Kaczory, Grom Wolsztyn, Polonia II Poznań, AZS UAM Poznań, GSS II Grodzisk Wlkp, Sokół Pniewy i być może Warta Śrem.

Pierwszy ligowy mecz, nasz zespół rozegra 09/10.09.2017 w Kaczorach , jednym z faworytów rozgrywek zespołem Zjednoczonych. Przed własną publicznością, nasz zespół zagra tydzień póżniej , a rywalem będzie młody zespół GSS II Grodzisk Wlkp. Treningi zespół AP Warty, rozpocznie 07.08.2017 i rozegra trzy-cztery spotkania sparingowe. Pierwszym testem , będzie wyjazd na turniej piłkarski do Gryfina 11-08-2017, gdzie rywalkami , będą min. Fala Międzyzdroje, UKS Energetyk Gryfino, Olimpia Szczecin, Hetman Recz, Kotwica Kołobrzeg, Błękitne Stargard, Niemieckia drużyna i inne.

Życzymy sukcesów piłkarskich w debiutanckim sezonie na arenie wielkopolski.