PIERWSZY TESTMECZ WARCIARZY ODWOŁANY

15.07.2017 SOBOTA - GODZ.13 STADION MIEJSKI - MOSTiR

Warta Międzychód - Biały Orzeł Kożmin Wlkp

goście odwołali swój przyjazd !!!

W pierwszej grze kontrolnej w okresie letnich przygotowań, zespół Warty zmierzy się z IV-ligowym Orłem Kożmin Wlkp i będzie to dość wymagający rywal. Zespół gości, od dwóch sezonów należy do grona czołowych zespołów grupy południowej i mimo, że niema aspiracji walki o awans, to dla reszty rywali, jest bardzo nie wygodnym zespołem. W ub.sezonie 2016/17 zespół trenera Macieja Dolaty uplasował się na 8 miejscu, które w tym sezonie , może nie dać gwarancji, utrzymania się w nowej IV-lidze, która od sezonu 2018/19, liczyć będzie 20 zespołów! Zespół z pod Krotoszyna, oprócz sparingu z naszym zespołem, zagra jeszcze z PHFM Klęka, Jarotą Jarocin i KKS Kalisz. W jutrzejszym sparingu w obu ekipach, zaprezentuje się wielu nowych graczy, którzy kandydują do gry w obu zespołach, także wynik jest tu drugorzędną sprawą. Jeśli chodzi o zespół Warty Międzychód, gdzie na treningach pojawiło się wielu nowych graczy, selekcja potrwa jeszcze tydzień i wówczas wstępny kształt kadry zespołu , będzie już znany. Formę podopiecznych tr. Sławomira Dyzerta sprawdzą w kolejnych grach kontrolnych min. GKS Dopiewo, Warta Gorzów [beniaminek IV-ligi] i Stilon Gorzów [beniaminek-powrót do III-ligi], a na koniec przyjdzie się zmierzyć w Drezdenku z tamtejszym Lubuszaninem.