SENIORZY WARTY PO PIERWSZYM SPARINGU

UNIA JANIKOWO - WARTA MIĘDZYCHÓD 1:0 [1:0]

Bramkę w 19' min. zdobył Damian Lewandowski.

Spotkanie miało charakter wybitnie szkoleniowy, ponieważ obaj trenerzy dali szansę gry wielu zawodnikom, a sam mecz , nie był jakimś olśniewającym widowiskiem. Można rzecz, pierwsze koty na płoty. W zespole Warty,  nie zobaczymy już Tarasa Maksimova, który wybrał ofertę Mieszka Gniezno i na tą chwilę, jest to trzeci zawodnik, który żegna się z międzychodzką Wartą. Na treningach pojawił się Gerard Pińczuk, który rundę wiosenną spędzi prawdopodobnie w Warcie Międzychód. Zawodnikowi temu, zakończyło się wypożyczenie z III-ligowej Polonii Środa Wlkp, tak samo jak Szymonowi Kołodziejowi [Radowiak Drezdenko], który trenuje jak na razie z zespołem Warty. Na treningach pod okiem tr. M.Niewiadomskiego , można było zobaczyć , kilku nowych graczy plus kilku juniorów, którzy powoli mają przyzwyczajać się do dorosłego futbolu. Po za treningami jak na razie jest , jeden z czołowych zawodników naszego zespołu Jarosław Krysiak, który leczy uraz i zapewne w okres przygotowań do rundy wiosennej, zawodnik ten wejdzie z opóźnieniem. Za to do treningów, wrócił inny czołowy zawodnik Patryk Smolarek, co tylko może cieszyć kibiców międzychodzkich. Oby urazy omijały nasz zespół.

Kolejnym sprawdzianem zespołu Warty, będzie sobotnia towarzyska potyczka w Szamotułach z Spartą Oborniki.