SENIORZY WARTY ROZPOCZELI PRZYGOTOWANIA

W poniedziałek zawodnicy Warty, po półtora miesięcznej przerwie wrócili do treningów, które przeplatane będą sparingami. Zapowiadają się małe zmiany kadrowe i być może kibice nie zobaczą Szwaka, Czerninienke, Nadobnika[br], Strugarka i być może Łuczaka [?]. Losy w/w zawodników , definitywnie roztrzygną się już niebawem. W klubie myśli się o ew. tranaferach, które mają uzupełnić ew.straty kadrowe. Na treningach pojawił się wychowanek klubu Maciej Jandy, który ostatnio grał min. w Zielonych Lubosz, Radowiaku Drezdenku i ostatnią rundę sezonu 2019/20 w Zjednoczonych Przytoczna. Trwają rozmowy między klubami ws.transferu tego zawodnika. Zespół przygotowuje się na obiektach MOSTiR-u [hala-boisko] i stadion - boisko w Szamotułach. Trenerowi i zawodnikom, życzymy owocnej pracy i gier kontrolnych bez urazów.

25.01. Pogoń Świebodzin (IV liga)
02.02. Orzeł Międzyrzecz (kl.okręgowa)
08.02. Sparta Szamotuły (kl. okręgowa)
11.02. Stilon Gorzów (IV liga)