TYM RAZEM ZWYCIĘSTWO W DRUGIM SPARINGU WARTY MIĘDZYCHÓD

W Zbąszyniu na sztucznym boisku , zespół Warty odniósł zwycięstwo 2:1 nad czołowym zespołem IV-ligi Lubuskiej Syreną Zbąszynek, prowadzoną przez byłego trenera naszego zespołu T.Leszczyńskiego.

Spotkanie to, miało zgoła inny przebieg i forma zaprezentowana przez podopiecznych tr. S.Dyzerta, była zdecydowanie lepsza , niż ta z pierwszej gry kontrolnej. Mimo braku kilku czołowych zawodników, zespół Warty , posiadał nieznaczną przewagę, choć były momenty, gdzie przewaga zespołu Warty była znaczna. Był to ciekawy pojedynek, ponieważ rywale , byli trudnym przeciwnikiem dla naszego zespołu. W całym meczu, więcej okazji bramkowych miał zespól Warty, którego gra mogła się podobać. Rywale wyrównali na kwadrans przed końcem, po golu P.Dulata, a mimo to, nasz zespół prezentował się nieco lepiej od rywali, co zaowocowało zwycięską bramką P.Fontowicza w 90'min.meczu. Z gry zespołu i wyniku , można było być zadowolonym, a kolejnym rywalem zespołu Warty , będzie Wełna Skoki.

Skład:

Galus - Jenek, Sawala, Dyzert, Męcfel, Yevtushenk, Testowany 1, Wesołowski, Wożniak, Fontowicz, Gregorek

Zagrali także:

Nowak, Testowany 2, Zachciał, Tecław, Kołodziej