WYNIKI-TABELA-STRZELCY BRAMEK-RELACJE KRÓTKIE

15/16.09.2018 SOBOTA-NIEDZIELA

sobota:

Olimpia Koło - Centra Ostrów Wlkp  0:1 [0:0] Miłosz Nowicki 67'

Gospodarze w doliczonych minutach meczu, grali w dziesiątkę. Nie był to łatwy mecz zespołu gości, którzy wywalczyli komplet punktów, po niesamowitej walce, bo mecz tylko momentami stał na dobrym poziomie piłkarskim. Sumując to wyrównane spotkanie , trzeba powiedzieć, że o tą jedną bramkę, minimalnie lepsi goście.

Polonia Leszno - Lubuszanin Trzcianka  2:1 [1:1] Łukasz Glapiak 26'k Damian Nowak 53' - Samobójcza 24'

Pogoń N.Skalmierzyce - Ostrovia Ostrów Wlkp  1:0 [0:0] Dawid Kuczyński 70'

Po dość ciekawym momentami meczu, wygrał zespół, który stworzył sobie nieco więcej sytuacji bramkowych, choć wygrana gospodarzy , nie była do końca pewna, bo i goście, byli bliscy kilkakrotnie zdobycia bramki, dającej im przynajmniej 1 pkt. Zapewne podział punktów, nie krzywdziłby żadnej z drużyn, ale to gospodarze, zdobyli bramkę, dającą im 3 pkt.

Sokół Pniewy - Kotwica Kórnik  2:4 [0:2] Bartłomiej Graczyk 47' Krzysztof Galas 80' - Błażej Wieśko 15' 73' Dawid Urbanek 34' Piotr Kalak 84'

Krobianka Krobia - LKS Gołuchów  1:0 [0:0] Jędrzej Urbański 64'

Polonia Kępno - Warta Międzychód  1:0 [0:0] Łukasz Walczak 53'

Twardy, wyrównany i momentami na niezłym poziomie mecz, obejrzeli kibice w Kępnie. Pierwsza połowa, nieco dla gospodarzy, zaś druga połowa, bardziej wyrównana. Oba zespoły stworzyły sobie kilka dogodnych okazji bramkowych, ale tylko jedną z nich, zamieniono na bramkę, którą zdobyli gospodarze.

Orkan Śmiłowo - Zjednoczeni Trzemeszno  3:2  [3:1]  Wojciech Wypusz 5' 28' Jędrzej Wiśniewski 33' - Robert Pepliński 38' Kamil Wysocki 55'

KS Opatówek - Victoria Września  2:0 [0:0] Konrad Chojnacki 64' Stayko Stoychev 76'

Tarnovia Tarnowo - Obra Kościan  0:1 [0:1] Igor Rudawski 29'

Gospadarze od 38' min.meczu, grali w dziesiątkę, po dwóch ż/k M.Niemczyka, a od 82' w dziewiątkę, po dwóch ż/k Zb.Zakrzewskiego.