NIEZNACZNA PORAŻKA W SPARINGU MIĘDZYCHODZKICH PIŁKAREK

W Pniewach zawodniczki AP Warty Girls Międzychód rozegrały kolejne sparingowe spotkanie, które rozegrano tym razem na orliku. Minimalnie górą, były zawodniczki Sokoła Pniewy, które pokonały nasz zespół 5:4 [4:0] , choć wcale tak nie musiało być. W zespole naszym zabrakło kilku czołowych zawodniczek, ale szansę dostały inne zawodniczki, które zwłaszcza w drugiej części meczu pokazały , że można na nie w przyszłości liczyć. Oczywiście wynik nie był najważniejszy, cenniejszy jednak był kolejny sprawdzian, w którym szansę dostało kilka zawodniczek, dotychczas mało grających w grach kontrolnych. Czym dłużej trwał mecz, tym lepiej grał nasz zespół, któremu zabrakło czasu, aby przynajmniej zremisować to spotkanie. Rywal pokazał , że był wymagającym rywalem dla naszych dziewcząt, będąc skuteczniejszym w ofensywie , wyszedł z tej konfrontacji zwycięsko. Bramki dla naszego zespołu zdobywały Zuzia Wolf i Wiktoria Chmielewska x3, która obok Zosi Gromadeckiej [debiutantki 11-lat] należała do najlepszych zawodniczek. Za tydzień nasz zespół czeka sparingowa potyczka pod Strzelcami Krajeńskimi z Juniorkami Max Futbol Stare Kurowo, które debiutują w rozgrywkach III-ligi lubuskiej.