02.10.2016 NIEDZIELA - GODZ.14

WARTA SIERAKÓW ZNOWU ZWYCIĘSKA

SIERAKOWIANIE WYWOŻĄ 3 PKT Z TRUDNEGO TERENU

Widzów: ok.40

Sędzia: Wojciech Schoen (Poznań) oraz Maciej Pelka (Poznań/Piła) i Arkadiusz Wojciechowski (Wronki)

ORZEŁ SŁOPANOWO - WARTA SIERAKÓW  1:2 [1:0]

Bramki: Samobójcza 7' - Tomasz Szopny 58' [as.J.Wyrwał] Piotr Bilan 69' [as.P.Kuster]

Mimo, że nasz zespół kończył mecz w dziewiątkę, udowodnił swą wyższość nad zawsze grożnym zespołem miejscowego Orła, pokonując ich zasłużenie. Mecz w pierwszej połowie wyrównany, zaś druga połowa meczu o dziwo należała do sierakowian, którzy zdobywając dwie bramki, dowieżli zwycięstwo do ostatniego gwizdka sędziego. Gospodarze w samej końcówce ruszyli do ataków i po mimo kilku prób, musieli przełknąć gorycz porażki. Było to trzecie zwycięstwo z rzędu zespołu Warty Sieraków, która pnie się w górę tabeli. W meczu tym, nie brakowało emocji, walki i składnych akcji, zwłaszcza warta zapamiętania była, akcja bramkowa w wykonaniu sierakowian przy golu na 1-2 w 69' min.kiedy to mówiąc po piłkarsku, obrona gospodarzy została ''rozklepana'' . Za tydzień do Sierakowa zawita jeden z faworytów, który zaliczył wpadkę w Każmierzu, a mowa o zespole Suchary Suchy Las. Kolejna wygrana przesunie nasz zespół na czołowe miejsca w tabeli i pozwoli wyprzedzić przyszłego rywala. Ten mecz, odbędzie się w niedziele o godz.14 i już dziś zapraszamy kibiców naszego powiatu na to spotkanie, które oprócz sobotniego meczu Orła Łowyń, będzie jedynym meczem ligowym w naszym regionie.

14 CZARNI Kaźmierz 7 1 0 6 5:16 3

Nadal liderem pozostał Orkan, który dzięki potknięciom się czołowym drużynom , nie co powiększył przewagę. Zaskakuje jesienią Nałęcz, który pnie się w górę tabeli t.j zresztą Warta Sieraków. Oto wyniki:

Orzeł Słopanowo 1-2 Warta Sieraków 2 października, 14:00
Zieloni Gaj Mały 3-4 Szturm Junikowo (Poznań) 2 października, 14:30
SKS 13 Poznań 2-3 Warta Obrzycko 2 października, 14:00
Złoci Złotkowo 2-2 Orkan Objezierze 1 października, 16:00
Rzemieślnik Kwilcz 4-3 KS Sękowo 1 października, 16:00
Warta Wartosław 0-7 Nałęcz Ostroróg 2 października, 15:00
Czarni Kaźmierz 1-0 Suchary Suchy Las 2 października, 15:00