ZIELONI LUBOSZ - POGOŃ ŁOBŻENICA 1:1

Bramki: Paweł Kędziora 16' - Artur Forysiak 46'

----------------------------------------------------------

Skład Zielonych:

Trzybiński - Szarata, Chorzępa, Zakrzewski - Graczyk, Forysiak, Piotrowski, Humbla [46' Sołtysiak], Jandy [68' Bialik] -  Starzak, Remisz [82' Nawrot]

Rezerwa:

Sołtysiak, Nawrot, Bialik

Pierwsza połowa meczu, nie była tak interesująca jak druga część meczu, gdzie oba zespoły poszły na tzw. wymianę ognia i dużo pracy mieli obaj bramkarze. Zespół Zielonych do tego meczu przystąpił bez kilku kluczowych zawodników, ale za to powracającym B.Graczykiem, który stanowi o sile ofensywnej naszego zespołu. Zabrakło, Dacha, Mańczaka, Maśkiewicza, Dębskiego, Kąkola i zawieszonego za czerwoną kartkę bramkarza Korbika, którego godnie zastąpił Trzybiński, ratujący w kilku przypadkach swój zespół z opresji. Wydawało się , że lepiej w tym meczu radzą sobie goście, którzy mieli klarowniejsze sytuacje bramkowe i próbowali grać składnymi akcjami i to na trudnej murawie w Luboszu, ale trzeba przyznać , że i gospodarze stworzyli sobie kilka okazji bramkowych, niestety zabrakło skutecznego wykończenia Remiszowi, Starzakowi czy też dwukrotnie Graczykowi. Bramkę dla naszego zespołu zdobył strzałem zza pola karnego Artur Forysiak, pakując piłkę przy samym słupku bramki golkipera gości Dawida Ratajczyka. Goście zdobyli gola w 16' min, kiedy to po uderzeniu głową M.Fąsa,  jego strzał broni z trudem Trzybiński, ale  dobitka także głową P.Kędziory ląduje w bramce gospodarzy. Mimo wielu prób, zwłaszcza w drugiej części meczu, wynik nie uległ już zmianie.

Podczas meczu , który był dodatkiem organizowanego przez klub Zieloni i sołtysa Lubosza festynu sportowo-rekreacyjnego, zbierano datki na wsparcie leczącego się młodego zawodnika Zielonych Lubosz Joachima Kubiaka, akcje wsparli kibice, zawodnicy Oldboys Lecha Poznań i przedstawiciele partii rządzącej PiS  z naszego okręgu - za co klub i rodzina bardzo dziękuje. Oczywiście nadal można pomagać temu młodemu zawodnikowi, wspierając Joachima w różny sposób.

Znalezione obrazy dla zapytania logo powiatu miedzychod